Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο19/10/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.3-3
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο19/10/1915:30ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.0-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή20/10/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή20/10/1911:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.3-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή20/10/1911:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΜΑΙ Α.2-2
Ρεπό: ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο26/10/1915:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο26/10/1915:30ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.2-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο26/10/1915:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.1-5
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/10/1911:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή27/10/1915:30ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.4-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο02/11/1915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.6-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/11/1918:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή03/11/1911:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-5
Π.Α.Ο.Κ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή03/11/1915:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-4
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή03/11/1915:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.5-2
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο09/11/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.4-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΑΙ Α.2-5
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή10/11/1911:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή10/11/1911:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο16/11/1915:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο16/11/1915:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή17/11/1911:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή17/11/1911:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή17/11/1915:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΛΙΓΑΛΑ
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ