Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
Ρεπό: ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑ
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΒΑΛΥΡΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΜΕΛΙΓΑΛΑ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΛΙΓΑΛΑ
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ