GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 46 από 95 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 300)
Έδρα: 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ, AGROVIM, ALARMS.GR, ELITE CITY RESORT, GENESIS, GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", VODAFONE ΘΡΥΛΟΣ , Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ, Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ , Α.Ο. ΦΑΡΑΙ, ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ , ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ, ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ, ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 , ΑΛΟΥΜΙΝΙΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ, ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ , ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ 1, ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ, ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", ΚΑΦΕ ΑΝΑΤΟΛΗ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, Καφέ Άθως, Καφέ Πλάστιγγα, ΛΟΓΙΣΤΕΣ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ/ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ, ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ , ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ, Οδός Αμφείας, ΠΙΓΚΟΥΪΝΟΙ, ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ , ΤΕΝΤΕΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ, ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, Υαλοτεχνική
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο25/11/1710:001-1
2.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Σάββατο25/11/1712:007-1
3.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο25/11/1715:003-2
4.Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή26/11/1711:000-1
5.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚυριακή26/11/1715:002-2
6.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚυριακή26/11/1718:003-1
7.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ Σάββατο02/12/1710:000-2
8.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣάββατο02/12/1712:003-4
9.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο02/12/1715:000-2
10.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο02/12/1718:001-4
11.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ Κυριακή03/12/1710:001-0
12.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚυριακή03/12/1715:000-2
13.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή03/12/1718:001-1
14.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔευτέρα04/12/1717:301-0
15.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΣάββατο09/12/1712:00
16.Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο09/12/1715:000-2
17.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚυριακή10/12/1715:003-1
18.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή10/12/1718:002-0
19.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Σάββατο16/12/1710:001-3
20.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ Σάββατο16/12/1712:005-3
21.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο16/12/1715:003-3
22.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο16/12/1718:00
23.Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΚυριακή17/12/1710:00
24.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚυριακή17/12/1712:30
25.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή17/12/1715:00
26.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή17/12/1718:00
27.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Δευτέρα18/12/1717:30
28.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο23/12/1710:00
29.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ Σάββατο23/12/1712:00
30.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.Σάββατο23/12/1715:00
31.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο23/12/1718:00
32.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή07/01/1815:00