GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 46 από 94 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 300)
Έδρα: 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ, AGROVIM, ALARMS.GR, ELITE CITY RESORT, GENESIS, GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", VODAFONE ΘΡΥΛΟΣ , Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ, Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ , Α.Ο. ΦΑΡΑΙ, ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ , ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ, ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ, ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 , ΑΛΟΥΜΙΝΙΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ, ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ , ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ 1, ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ, ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", ΚΑΦΕ ΑΝΑΤΟΛΗ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, Καφέ Άθως, Καφέ Πλάστιγγα, ΛΟΓΙΣΤΕΣ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ/ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ, ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ , ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ, Οδός Αμφείας, ΠΙΓΚΟΥΪΝΟΙ, ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ , ΤΕΝΤΕΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ, ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, Υαλοτεχνική
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2017-2018ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ Κυριακή03/09/1718:000-2
2.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2017-2018Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο09/09/1717:000-4
3.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2017-2018ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή10/09/1717:001-2
4.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο30/09/1716:30
5.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο30/09/1719:30
6.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/10/1712:00
7.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή01/10/1716:30
8.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚυριακή01/10/1719:30
9.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Δευτέρα02/10/1718:30
10.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ Σάββατο07/10/1716:30
11.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ Σάββατο07/10/1719:30
12.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ Κυριακή08/10/1716:30
13.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.Κυριακή08/10/1719:30
14.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣάββατο14/10/1715:30
15.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο14/10/1718:30
16.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή15/10/1711:00
17.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή15/10/1715:30
18.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ Κυριακή15/10/1718:30