GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣΜ , 17/2/2017 23:54
 ΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ και  ΝΕΩΝ    Καλούνται για Προπόνηση με τη Μικτή Ομάδα ΠΑΙΔΩΝ και ΝΕΩΝ της ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ τη Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου 2017 ώρα:  3.30 μ.μ. στο γήπεδο της ΕΠΣΜ στον Κορδία οι παρακάτω ποδοσφαιριστές, οι οποίοι πρέπει να έχουν μαζί τους ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ και ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΚΑΤΑ... περισσότερα...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 16/02/2017, 16/2/2017 12:46
16/02/2017        ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  ΑΓΩΝΕΣ 11-12/02/2017        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ     ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ     ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ     ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ         ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Σ     ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ     1     10€     2η ΚΙΤΡΙΝΗ         ΜΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ     ΑΟ ΔΙΑΒ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣΜ, 10/2/2017 23:58
 ΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ και  ΝΕΩΝ    Καλούνται για Προπόνηση με τη Μικτή Ομάδα ΠΑΙΔΩΝ και ΝΕΩΝ της ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ τη Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου 2017 ώρα:  3.30 μ.μ. στο γήπεδο της ΕΠΣΜ στον Κορδία οι παρακάτω ποδοσφαιριστές, οι οποίοι πρέπει να έχουν μαζί τους ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ και ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΚΑΤΑ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/02/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-1
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο18/02/1715:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-2
3.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο18/02/1715:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
4.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο18/02/1715:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
5.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή19/02/1715:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
6.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή19/02/1715:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-0
7.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή19/02/1715:303-0 α.α.
8.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή19/02/1715:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
Α1 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο18/02/1715:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-1
10.ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο18/02/1715:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-0
11.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο18/02/1715:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
12.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή19/02/1715:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.2-0
13.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή19/02/1715:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
14.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/02/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
15.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/02/1718:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο18/02/1715:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-2
17.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/02/1718:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-1
18.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/02/1712:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΕΡΒΑ Μ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-2
19.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή19/02/1715:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-0
20.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή19/02/1715:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-3
21.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή19/02/1715:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.6-1
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο18/02/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-3
23.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο18/02/1715:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-1
24.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/02/1718:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-3
25.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή19/02/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-1
26.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή19/02/1715:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-3
27.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή19/02/1715:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-2
Γ΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/02/1715:30ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.0-1
29.ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/02/1710:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
30.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/02/1712:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΚΩΤΣΑΡΗΣ Π.2-2
31.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα20/02/1715:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-6
32.ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα20/02/1717:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο18/02/1711:00ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-7
34.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο18/02/1711:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-6
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/02/1711:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-10
36.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/02/1713:00ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/02/1711:00ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.4-1
38.ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο18/02/1711:00ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/02/1709:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-4
40.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/02/1713:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.4-1
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο18/02/1711:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.4-2
42.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο18/02/1711:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Γ Εθνική
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΒΑΡΔΑΣΚυριακή19/02/1715:001-0
44.ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Παλαμπίδης"Κυριακή19/02/1715:000-1
45.ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Δ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή19/02/1715:000-2
46.ΘΗΒΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή19/02/1715:001-1
47.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή19/02/1715:001-2
48.ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή19/02/1715:001-0
49.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή19/02/1715:001-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κύπελλο Ερασιτεχνών
(6η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη22/02/1717:00
Γ Εθνική
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΣάββατο25/02/1715:00
3.ΑΧΑΪΚΗ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΣάββατο25/02/1715:00
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΣάββατο25/02/1715:00
5.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΑΙΟΛΙΚΟΥΣάββατο25/02/1715:00
6.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΣάββατο25/02/1715:00
7.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο25/02/1715:00
8.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο25/02/1715:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.