GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ , 19/2/2018 00:35
 Ανακοινώνεται ότι ο κύριος Πρεζεράκος Παναγιώτης με την από 16/02/2018 δήλωσή του που κατέθεσε στα γραφεία της ΕΠΣΜ, παραιτείται από την υποψηφιότητα για Τακτικό Μέλος του Δ.Σ της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μεσσηνίας.... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ, 16/2/2018 20:00
                         ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ   Καλούνται για Προπόνηση με τη Μικτή Ομάδα ΠΑΙΔΩΝ της ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ τη ΤΡΙΤΗ 20 Φεβρουαρίου 2018 ώρα:  3.00 μμ στο γήπεδο της ΕΠΣΜ στον Κορδία οι παρακάτω ποδοσφαιριστές, οι οποίοι πρέπει να έχουν μαζί τους ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ και ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΚΑΤ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΠΣΜ, 16/2/2018 14:10
 Ανακοινώνεται ότι το Δ.Σ της Ε.Π.Σ.Μ στη συνεδρίασή του στις 15/02/2018, επικύρωσε τις υποψηφιότητες για τις εκλογές της ΕΠΣΜ που θα γίνουν στις 26/02/2018 κι έχουν ως εξής:      ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Δ.Σ (ΤΑΚΤΙΚΟΙ)     α/α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ         1     ΑΛEΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ         2     ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο17/02/1810:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο24/02/1815:30
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/02/1815:30
3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο24/02/1815:30
4.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/02/1818:30
5.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή25/02/1815:30
6.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή25/02/1815:30
7.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή25/02/1815:30
8.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή25/02/1815:30
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο24/02/1815:30
10.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/02/1815:30
11.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/02/1815:30
12.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣΚυριακή25/02/1815:30
13.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή25/02/1815:30
14.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή25/02/1815:30
15.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή25/02/1815:30
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο24/02/1815:30
17.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο24/02/1815:30
18.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο24/02/1815:30
19.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο24/02/1815:30
20.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή25/02/1810:30
21.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή25/02/1815:30
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο24/02/1815:30
23.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή25/02/1813:00
24.ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/02/1813:00
25.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή25/02/1815:30
26.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/02/1818:30
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/02/1810:30
28.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή25/02/1811:00
29.Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή25/02/1811:00
30.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή25/02/1815:30
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2017-2018
(6η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Τετάρτη21/02/1815:30
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/02/1810:00
33.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο24/02/1810:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/02/1810:00
35.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/02/1812:00
36.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο24/02/1812:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο24/02/1811:00
38.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο24/02/1811:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΧΩΡΑΣΣάββατο24/02/1811:00
40.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο24/02/1811:00
41.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο24/02/1811:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.