GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"

Πρώτο Προηγούμενο 36 από 95 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 300)
Έδρα: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ, Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ , ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ , ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΤΡ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ , ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Δεύτερη έδρα: ALARMS.GR, ELITE CITY RESORT, GENESIS, VODAFONE ΘΡΥΛΟΣ , ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ, ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ, ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ, ΚΑΦΕ ΑΝΑΤΟΛΗ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ/ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ, ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ, ΠΙΓΚΟΥΪΝΟΙ, ΤΕΝΤΕΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΣάββατο06/01/1815:000-7
2.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ Κυριακή07/01/1815:000-2
3.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ Σάββατο13/01/1811:002-1
4.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο13/01/1815:004-3
5.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ Κυριακή14/01/1810:002-1
6.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή14/01/1812:301-1
7.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή14/01/1815:000-0
8.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο20/01/1815:000-1
9.Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή21/01/1810:004-4
10.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή21/01/1812:30
11.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή21/01/1815:00
12.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ Σάββατο27/01/1815:00
13.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή28/01/1815:00
14.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Δευτέρα29/01/1815:00
15.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο03/02/1815:00
16.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Κυριακή04/02/1810:00
17.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚυριακή04/02/1812:30
18.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ Κυριακή04/02/1815:00
19.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔευτέρα05/02/1815:00
20.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΣάββατο10/02/1815:30
21.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ Κυριακή11/02/1810:30
22.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Κυριακή11/02/1813:00
23.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή11/02/1815:30