GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"

Πρώτο Προηγούμενο 36 από 95 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 300)
Έδρα: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ, Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ , ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ , ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΤΡ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ , ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Δεύτερη έδρα: ALARMS.GR, ELITE CITY RESORT, GENESIS, VODAFONE ΘΡΥΛΟΣ , ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ, ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ, ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ, ΚΑΦΕ ΑΝΑΤΟΛΗ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ/ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ, ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ, ΠΙΓΚΟΥΪΝΟΙ, ΤΕΝΤΕΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Σάββατο25/11/1711:000-5
2.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣάββατο25/11/1715:000-3
3.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ Κυριακή26/11/1710:002-0
4.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ Κυριακή26/11/1712:303-0
5.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚυριακή26/11/1715:003-0
6.Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Π.Α.Ο.Κ.Δευτέρα27/11/1715:004-0
7.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Σάββατο02/12/1711:002-0
8.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο02/12/1715:000-1
9.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή03/12/1710:000-3
10.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή03/12/1712:300-4
11.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ Κυριακή03/12/1715:001-0
12.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Δευτέρα04/12/1715:003-1
13.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Σάββατο09/12/1711:000-6
14.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣάββατο09/12/1715:001-2
15.Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή10/12/1710:00
16.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή10/12/1712:303-0
17.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή10/12/1715:001-4
18.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Σάββατο16/12/1709:00
19.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο16/12/1711:00
20.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο16/12/1715:001-1
21.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή17/12/1715:00
22.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Σάββατο23/12/1711:00
23.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΣάββατο06/01/1815:00
24.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ Κυριακή07/01/1815:00