Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή20/10/1911:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/10/1911:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή20/10/1915:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα21/10/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη30/10/1918:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-0
Ρεπό: Α.Ο. ΦΑΡΑΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο26/10/1915:30ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.4-3
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή27/10/1915:30ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή27/10/1915:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.2-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη13/11/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.3-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Τετάρτη13/11/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.0-3
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο02/11/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.6-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο02/11/1919:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-4
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή03/11/1911:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.0-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή03/11/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/11/1915:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α.3-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο09/11/1915:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή10/11/1911:00, ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή10/11/1911:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή10/11/1915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.3-1
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα11/11/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο16/11/1915:00
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο16/11/1915:00
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή17/11/1911:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή17/11/1915:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα18/11/1915:15
Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ