Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο19/10/1915:30ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.1-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο19/10/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/10/1911:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-7
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/10/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα21/10/1915:30ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3 α.α.
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο26/10/1915:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.0-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο26/10/1915:30ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή27/10/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-4
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή27/10/1915:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/10/1915:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.4-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο02/11/1915:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο02/11/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.0-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή03/11/1911:000-3 α.α.
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/11/1911:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή03/11/1915:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.9-0
Ρεπό: Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο09/11/1900:000-3 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο09/11/1915:00, ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.2-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/11/1915:00, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.3-3
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή10/11/1915:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-3
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο16/11/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο16/11/1915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο16/11/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή17/11/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α.
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΥΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΛΟΓΓΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΛΟΓΓΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΛΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
Ρεπό: ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ