ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (1η αγ.) | Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ "ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 2-1 |
2. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (2η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | 2-2 |
3. | K-16 (1η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Σάββατο | 18/11/23 | 12:00 | 0-7 |
4. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (4η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Κυριακή | 19/11/23 | 00:00 | |
5. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 1-4 |
6. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (5η αγ.) | ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 18:00 | 1-1 |
7. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (6η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 02/12/23 | 00:00 | |
8. | K-16 (2η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 02/12/23 | 12:00 | 2-1 |
9. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (3η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 18:00 | 1-3 |
10. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Σάββατο | 09/12/23 | 11:00 | 1-8 |
11. | K-16 (3η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 16/12/23 | 12:00 | 1-2 |
12. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (8η αγ.) | Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 3-1 |
13. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | 6-1 |
14. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (10η αγ.) | ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | 1-0 |
15. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 20/01/24 | 12:00 | 5-0 |
16. | K-16 (5η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 27/01/24 | 10:00 | 3-0 α.α. |
17. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (13η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 27/01/24 | 15:00 | 1-0 |
18. | K-16 (6η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 10/02/24 | 10:00 | Αναβλήθηκε |
19. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (15η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 1-0 |
20. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 17/02/24 | 10:00 | 0-2 |
21. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (16η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Κυριακή | 18/02/24 | 11:00 | 3-1 |
22. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (18η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Κυριακή | 25/02/24 | 15:00 | 4-0 |
23. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 02/03/24 | 10:00 | 2-0 |
24. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (26η αγ.) | Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΔΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:00 | 1-1 |
25. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (14η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 09/03/24 | 15:00 | 0-3 |
26. | K-16 (7η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Σάββατο | 16/03/24 | 10:00 | 2-1 |
27. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 10:00 | Αναβλήθηκε |
28. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (21η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Π.Α.Ο.Κ. | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 23/03/24 | 15:00 | 0-5 |
29. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 30/03/24 | 12:00 | |
30. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (9η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | ||||
31. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (11η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | 3-0 α.α. | |||
32. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (12η αγ.) | ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ||||
33. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (17η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | ||||
34. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (19η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
35. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (22η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ | ||||
36. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (23η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | ||||
37. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (24η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | ||||
38. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (25η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | ||||
39. | K-16 (4η αγ.) | Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | 0-3 α.α. | |||
40. | K-16 (8η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | Αναβλήθηκε | ||||
41. | K-16 (9η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | 3-0 α.α. | |||
42. | K-16 (10η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | |||||
43. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | |||||
44. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | |||||
45. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | |||||
46. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ |