micalopoulos
zwitter
orthokinisi
ballers cafe
πατικοπουλος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ 14, 14/4/2024 10:38
 Ενόψει του αγώνα της μικτής ομάδας Κ14 ΕΠΣ Μεσσηνίας με την αντίστοιχη της ΕΠΣ Ηρακλείου καλούντ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 12/4/2024 10:44
 Κατά την τελευταία της συνεδρίαση η Πειθαρχική Επιτροπή έλαβε τις εξής αποφάσεις:   1) Π.Α.Σ. ΡΑΧΗ... περισσότερα...
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ Κ 14 ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ, 11/4/2024 19:19
 Ενόψει του αγώνα της μικτής ομάδας Κ14 ΕΠΣ Μεσσηνίας με την αντίστοιχη της ΕΠΣ Ηρακλείου που θα ... περισσότερα...

firstaid λεωνια labico paddle

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή14/04/2416:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.6-3
2.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή14/04/2416:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
3.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή14/04/2416:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
4.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή14/04/2416:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
5.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή14/04/2416:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-0
6.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή14/04/2416:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε.0-2
7.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή14/04/2416:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΦΛΕΣΣΑΣ Α.
Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/04/2409:00ΚΟΤΣΗΣ Ι.3-0
9.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/04/2413:00ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε.9-0
10.ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ 1 - ΤΙΤΑΝΕΣ 1ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/04/2409:00ΦΛΕΣΣΑΣ Α.0-5
11.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ 1 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ 1ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/04/2411:00ΦΛΕΣΣΑΣ Α.6-0
12.PAO SOCCER SCHOOL ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ 1ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/04/2412:00ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ Σ.3-4
Κ12 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΘΗΡΕΣ (ΔΟΞΑ) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/04/2410:00ΚΟΤΣΗΣ Ι.2-2
14.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/04/2411:00ΚΟΤΣΗΣ Ι.1-3
15.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ 2ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/04/2412:00ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε.2-5
16.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ 2 - ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ 2ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/04/2410:00ΦΛΕΣΣΑΣ Α.4-4
17.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ 2 - ΤΙΤΑΝΕΣ 2ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/04/2413:00ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ Σ.1-3
Β Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο13/04/2416:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
19.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΠΛΑΤΥΣάββατο13/04/2416:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.1-3
20.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο13/04/2416:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.
21.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΡΙΟΣΚυριακή14/04/2416:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.
22.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή14/04/2416:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ Τ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-2
23.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή14/04/2416:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Κ.0-2
24.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή14/04/2416:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΝΗΣ Μ.6-0
25.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή14/04/2416:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ Σ.
1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/04/2416:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΙΑΜΤΣΙΟΥΡΗ Μ., ΛΙΑΝΟΣ Π.2-5
27.Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή14/04/2416:00ΚΟΤΣΗΣ Ι., ΜΠΟΥΤΖΑΛΗΣ Χ., ΤΣΙΜΠΟΥΡΙΚΟΣ Π.
2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο13/04/2416:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Θ., ΚΟΝΤΗΣ Θ.
K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο13/04/2410:00ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.
30.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή14/04/2412:00ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.Αναβλήθηκε
Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/04/2410:00ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.Αναβλήθηκε
32.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/04/2412:00ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.Αναβλήθηκε
33.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο13/04/2412:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.Αναβλήθηκε

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ "ΙΩΑΝ ΚΑΡΤΣάββατο20/04/2416:00
2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/04/2416:00
26η αγωνιστική
3.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο20/04/2416:00
4.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή21/04/2412:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.