Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΕΙΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΛΟΓΟ COVID-19 , 18/10/2021 19:17
 Μετά το επιβεβαιωμένο κρουσμά covid-19 του Προέδρου της Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας .   Τα γραφεία θα παραμείνουν κλειστά, Τρίτη 19/10/2021 και Τετάρτη 20/10/2021 για την αποφυγή διασποράς του ιού, και απολύμανσης των γραφείων.   Τα σωματεία θα εξυπηρετούνται ηλεκτρονικά στο email της Ε.Π.Σ.Μ.. epsm@otenet.gr   και τηλεφωνικά από της 14:00  της 15:00 εώς  στο 2721025954.   *το τήλ θ... περισσότερα...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 15/10/2021, 15/10/2021 14:51
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  Αγώνες 9-10/10/2021          A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ     ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ     ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ               ΠΟΛΙΤΗΣ Δ     ΡΑΧΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ     1     10€     2η ΚΙΤΡΙΝΗ         ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ     3     30€      ... περισσότερα...
ΝΕΑ ΑΝΑΒΟΛΗ ΕΝΑΡΞΗΣ Β΄ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 14/10/2021 17:26
 Η επιτροπή πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ.Μ. αποφάσισε την ΔΕΥΤΕΡΗ  αναβολή της έναρξης του πρωταθλήματος της Β Τοπικής κατηγορίας για μια εβδομάδα λόγο του πολύ μεγάλου όγκου Δελτίων που είναι σε αναμονή για παραλαβή από την ΕΠΟ    Η έναρξη του πρωταθλήματος της Β΄  τοπικής μεταφέρεται οριστικά το Σαββατοκύριακ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή17/10/2115:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
2.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή17/10/2115:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-5
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή17/10/2115:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-3
4.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή17/10/2115:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-1
5.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή17/10/2115:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.0-1
Α1 Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣΚυριακή17/10/2115:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΚΑΒΑΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-2
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή17/10/2115:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
8.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή17/10/2115:30ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.0-7
9.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή17/10/2115:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
1η αγωνιστική
10.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥΤετάρτη20/10/2115:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή24/10/2115:30
2.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή24/10/2115:30
3.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή24/10/2115:30
4.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή24/10/2115:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο23/10/2115:30
6.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΧΩΡΑΣΚυριακή24/10/2100:00
7.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή24/10/2115:30
8.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή24/10/2115:30
Α1 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο23/10/2115:30
10.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο23/10/2115:30
11.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο23/10/2115:30
12.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο23/10/2115:30
13.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή24/10/2115:30
14.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/10/2118:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο23/10/2115:30
16.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή24/10/2100:00
17.ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή24/10/2111:00
18.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή24/10/2111:00
19.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/10/2112:00
20.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ "ΙΩΑΝ ΚΑΡΤΚυριακή24/10/2115:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο23/10/2100:00
22.Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο23/10/2100:00
23.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο23/10/2100:00
24.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο23/10/2115:30
25.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή24/10/2115:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο23/10/2115:30
27.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο23/10/2115:30
28.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο23/10/2115:30
29.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή24/10/2115:30
30.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/10/2115:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.