zwitter
ballers cafe
orthokinisi
πατικοπουλος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο30/09/2316:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.1-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο30/09/2316:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/10/2316:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.3-3
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή01/10/2316:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-2
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΡΙΟΣΚυριακή01/10/2316:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή01/10/2316:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή01/10/2316:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ Τ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΡΦΑΡΩΝΤετάρτη20/12/2315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΟΓΓΑΣΤετάρτη11/10/2316:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Τετάρτη11/10/2316:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.3-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΤετάρτη11/10/2316:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.3-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΤετάρτη11/10/2316:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη11/10/2316:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη11/10/2316:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη11/10/2316:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.0-2
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΤετάρτη13/12/2315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο21/10/2316:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π.2-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο21/10/2316:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.1-1
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο21/10/2316:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο21/10/2316:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή22/10/2316:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή22/10/2316:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή22/10/2316:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/10/2316:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο28/10/2315:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.2-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο28/10/2315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο28/10/2315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.3-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο28/10/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο28/10/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο28/10/2315:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή29/10/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή29/10/2315:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.1-9


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΛΟΓΓΑΣΣάββατο04/11/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ.1-3
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο04/11/2315:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο04/11/2315:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΡΙΟΣΣάββατο04/11/2315:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο04/11/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.3-3
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή05/11/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/11/2315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή05/11/2317:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο11/11/2315:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο11/11/2315:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.2-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο11/11/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.4-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο11/11/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο11/11/2315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.1-0
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο11/11/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο11/11/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Χ.2-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/11/2315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο18/11/2315:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.6-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο18/11/2315:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο18/11/2315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο18/11/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή19/11/2315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΛΟΓΓΑΣΚυριακή19/11/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.1-5
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/11/2315:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή19/11/2318:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΛΙΑΝΟΣ Π.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο25/11/2315:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.4-0
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο25/11/2315:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο25/11/2315:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο25/11/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή26/11/2315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.5-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή26/11/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή26/11/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.0-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΙΟΣΚυριακή26/11/2315:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο02/12/2315:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΛΙΑΝΟΣ Π.2-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/12/2315:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο02/12/2315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-6
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο02/12/2315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.0-1
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο02/12/2315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή03/12/2315:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή03/12/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.1-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΛΟΓΓΑΣΚυριακή03/12/2315:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο09/12/2315:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-3
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο09/12/2315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο09/12/2315:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο09/12/2315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο09/12/2315:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο09/12/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή10/12/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.3-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΡΙΟΣΚυριακή10/12/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-0 α.α.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο16/12/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο16/12/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.0-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο16/12/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-6
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο16/12/2315:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.0-4
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή17/12/2315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.2-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή17/12/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή17/12/2315:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/12/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη10/01/2415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΒΑΛΥΡΑΣΤετάρτη10/01/2415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-4
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΑΡΙΟΣΤετάρτη10/01/2415:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.3-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Τετάρτη10/01/2415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.3-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη10/01/2415:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤετάρτη10/01/2415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Τετάρτη10/01/2415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΤετάρτη10/01/2415:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.5-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο13/01/2415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή14/01/2415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή14/01/2415:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή14/01/2415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή14/01/2415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε.4-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή14/01/2415:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή14/01/2415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ Τ., ΦΛΕΣΣΑΣ Α.0-2
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/01/2415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.3-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο20/01/2415:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.2-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο20/01/2415:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.2-2
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο20/01/2415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο20/01/2415:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.3-2
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΙΟΣΚυριακή21/01/2415:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή21/01/2415:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή21/01/2415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΛΙΑΝΟΣ Π.1-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο27/01/2415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.1-2
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή28/01/2415:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή28/01/2415:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή28/01/2415:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή28/01/2415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-1
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή28/01/2415:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΙΟΣΚυριακή28/01/2415:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή28/01/2418:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.2-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο03/02/2415:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΛΑΤΥΣάββατο03/02/2415:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο03/02/2415:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο03/02/2415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.3-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο03/02/2415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.2-2
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο03/02/2415:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο03/02/2415:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.0-4
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο03/02/2415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη07/02/2415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΛΑΤΥΤετάρτη07/02/2415:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.3-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΡΙΟΣΤετάρτη07/02/2415:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΒΑΛΥΡΑΣΤετάρτη07/02/2415:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.4-1
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη07/02/2415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΤΣΗΣ Ι.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΡΦΑΡΩΝΤετάρτη07/02/2415:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΛΕΣΣΑΣ Α.0-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη07/02/2415:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη14/02/2415:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο10/02/2415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.0-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή11/02/2415:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ Τ.2-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή11/02/2415:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή11/02/2415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή11/02/2415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε.2-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή11/02/2415:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΤΣΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή11/02/2415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή11/02/2415:00ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο17/02/2415:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.5-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο17/02/2415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.5-1
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο17/02/2415:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΑΡΙΔΗΣ Δ., ΜΠΟΥΤΖΑΛΗΣ Χ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή18/02/2415:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΠΛΑΤΥΚυριακή18/02/2415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΙΟΣΚυριακή18/02/2415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΛΕΣΣΑΣ Α.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή18/02/2415:00ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.0-5
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/02/2415:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο24/02/2415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο24/02/2415:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-5
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή25/02/2415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.2-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή25/02/2415:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή25/02/2415:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε., ΚΟΤΣΗΣ Ι.2-3
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή25/02/2415:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.5-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή25/02/2415:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΣΟΥΓΚΡΗΣ Χ.4-2
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή25/02/2415:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο02/03/2415:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο02/03/2415:00
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΛΟΓΓΑΣΣάββατο02/03/2415:00
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο02/03/2415:00
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή03/03/2415:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΠΛΑΤΥΚυριακή03/03/2415:00
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΑΡΙΟΣΚυριακή03/03/2415:00
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/03/2415:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο09/03/2415:00
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο09/03/2415:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο09/03/2415:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο09/03/2415:00
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή10/03/2415:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή10/03/2415:00
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή10/03/2415:00
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΙΟΣΚυριακή10/03/2415:00


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο16/03/2415:00
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο16/03/2415:00
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο16/03/2415:00
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο16/03/2415:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο16/03/2415:00
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο16/03/2415:00
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο16/03/2415:00
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/03/2415:00


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη20/03/2415:00
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη20/03/2415:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΤετάρτη20/03/2415:00
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη20/03/2415:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣΤετάρτη20/03/2415:00
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΡΙΟΣΤετάρτη20/03/2415:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΛΑΤΥΤετάρτη20/03/2415:00
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη20/03/2415:00


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή24/03/2415:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή24/03/2415:00
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή24/03/2415:00
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή24/03/2415:00
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή24/03/2415:00
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή24/03/2415:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή24/03/2415:00
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/03/2415:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο30/03/2415:30
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο30/03/2415:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο30/03/2415:30
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο30/03/2415:30
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο30/03/2415:30
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΡΙΟΣΚυριακή31/03/2415:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή31/03/2415:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή31/03/2415:30


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο06/04/2416:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο06/04/2416:00
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο06/04/2416:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή07/04/2416:00
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή07/04/2416:00
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή07/04/2416:00
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή07/04/2416:00
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/04/2416:00


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΡΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΠΛΑΤΥ
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΘΩΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΠΛΑΤΥ