Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο06/10/1216:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΙΨΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-3
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο06/10/1216:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο06/10/1216:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή07/10/1216:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/10/1216:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή07/10/1216:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή07/10/1216:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-0
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο13/10/1216:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΠΥΛΟΥΣάββατο13/10/1216:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή14/10/1216:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/10/1216:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή14/10/1216:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/10/1216:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΟΡΩΝΗΣΔευτέρα15/10/1216:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-3
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο20/10/1215:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο20/10/1215:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.4-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/10/1215:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-4
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή21/10/1215:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.4-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/10/1215:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή21/10/1215:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΔευτέρα22/10/1215:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο27/10/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο27/10/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή28/10/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/10/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε.0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή28/10/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή28/10/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΧΩΡΑΣΔευτέρα29/10/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-1
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο03/11/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο03/11/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο03/11/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.3-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο03/11/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/11/1215:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή04/11/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα05/11/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/11/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή11/11/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.6-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή11/11/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή11/11/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΛΟΓΓΑΣΚυριακή11/11/1215:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΥΛΟΥΔευτέρα12/11/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΔευτέρα12/11/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η.3-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο17/11/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο17/11/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/11/1218:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/11/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΧΩΡΑΣΚυριακή18/11/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/11/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή18/11/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-4
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο24/11/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο24/11/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο24/11/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Ε.3-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο24/11/1215:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΠΥΛΟΥΚυριακή25/11/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή25/11/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή25/11/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.3-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο01/12/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή02/12/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή02/12/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/12/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή02/12/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.7-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/12/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-2
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή02/12/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-4
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο08/12/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο08/12/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο08/12/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο08/12/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή09/12/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/12/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή09/12/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο15/12/1215:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.6-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο15/12/1215:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/12/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή16/12/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή16/12/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/12/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η.4-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή16/12/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-1
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΛΟΓΓΑΣΤετάρτη19/12/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο22/12/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο22/12/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο22/12/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΧΩΡΑΣΣάββατο22/12/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.7-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/12/1215:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή23/12/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο29/12/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.1-2
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο29/12/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-3
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/12/1212:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή30/12/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή30/12/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΥΛΟΥΚυριακή30/12/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή30/12/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.2-1
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο05/01/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.6-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο05/01/1315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο05/01/1315:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή06/01/1315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.1-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/01/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.1-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΧΩΡΑΣΚυριακή06/01/1315:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/01/1315:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο12/01/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.4-2
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο12/01/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο12/01/1315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-5
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/01/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.5-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή13/01/1315:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-4
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή13/01/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΛΟΓΓΑΣΔευτέρα14/01/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.3-1
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο19/01/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/01/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή20/01/1315:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/01/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΣΙΨΑΣ Η.3-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή20/01/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.1-3
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/01/1315:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.4-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΥΛΟΥΔευτέρα21/01/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο26/01/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΛΟΓΓΑΣΣάββατο26/01/1315:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο26/01/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-2
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/01/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-5
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/01/1315:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/01/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΔευτέρα28/01/1315:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.3-2
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/02/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο02/02/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο02/02/1315:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.11-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΧΩΡΑΣΚυριακή03/02/1315:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή03/02/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή03/02/1315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή03/02/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο09/02/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/02/1315:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο09/02/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.4-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή10/02/1315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/02/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/02/1316:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.5-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔευτέρα11/02/1315:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-2
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο16/02/1315:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο16/02/1315:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο16/02/1315:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο16/02/1315:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.6-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή17/02/1315:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.2-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή17/02/1315:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα18/02/1316:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.3-2
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο23/02/1315:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣάββατο23/02/1315:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή24/02/1312:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΕΛΟ Α.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/02/1315:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι.4-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΧΩΡΑΣΚυριακή24/02/1315:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΤετάρτη27/02/1316:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη06/03/1315:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-0
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο02/03/1315:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο02/03/1315:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/03/1315:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο02/03/1315:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΥΛΟΥΚυριακή03/03/1315:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή03/03/1315:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή03/03/1315:30ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0 α.α.
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο09/03/1315:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/03/1315:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΕΛΟ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-4
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή10/03/1315:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-3
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή10/03/1315:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή10/03/1315:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/03/1315:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή10/03/1315:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΛΟΓΓΑΣΣάββατο23/03/1316:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή24/03/1316:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/03/1316:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή24/03/1316:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή24/03/1316:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/03/1316:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή24/03/1316:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-1
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο30/03/1316:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΡΩΝΗΣ Δ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.1-7
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή31/03/1317:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-2
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή31/03/1317:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.1-3
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή31/03/1317:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή31/03/1317:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή31/03/1317:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/03/1317:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.2-2
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο06/04/1317:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣάββατο06/04/1317:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο06/04/1317:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο06/04/1317:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΧΩΡΑΣΣάββατο06/04/1317:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/04/1317:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΕΛΟ Α.5-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο06/04/1317:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
Ρεπό: