Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

<< ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο06/10/1216:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-6
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο06/10/1216:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/10/1216:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή07/10/1216:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή07/10/1216:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή07/10/1216:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-3
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΙΟΣΔευτέρα08/10/1216:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.3-1
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/10/1216:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο13/10/1216:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο13/10/1216:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-6
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΑΝΕΣΙΚυριακή14/10/1216:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.0-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή14/10/1216:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΠΛΑΤΥΚυριακή14/10/1216:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα15/10/1216:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-2
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/10/1215:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Ε.5-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο20/10/1215:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.2-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο20/10/1215:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-3
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο20/10/1215:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/10/1215:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.7-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή21/10/1215:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΔευτέρα22/10/1215:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο27/10/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο27/10/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο27/10/1215:10ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-4
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή28/10/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή28/10/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή28/10/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/10/1218:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-3
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο03/11/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο03/11/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/11/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο03/11/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή04/11/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΙΟΣΚυριακή04/11/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-3
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΔευτέρα05/11/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο10/11/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Ε.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο10/11/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/11/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο10/11/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.4-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή11/11/1215:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/11/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΛΑΤΥΔευτέρα12/11/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.0-2
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΑΝΕΣΙΣάββατο17/11/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο17/11/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή18/11/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.5-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/11/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.5-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή18/11/1215:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/11/1218:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔευτέρα19/11/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο24/11/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.3-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο24/11/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή25/11/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή25/11/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.4-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή25/11/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα26/11/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-5
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη28/11/1215:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-3
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο01/12/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο01/12/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο01/12/1215:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/12/1218:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή02/12/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/12/1215:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.2-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΡΙΟΣΔευτέρα03/12/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.4-2
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο08/12/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.5-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο08/12/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-2
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο08/12/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή09/12/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΕΚΚΑΣ Η.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/12/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.3-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/12/1218:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.4-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΔευτέρα10/12/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο15/12/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο15/12/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο15/12/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή16/12/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή16/12/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/12/1218:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔευτέρα17/12/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η.4-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΤετάρτη19/12/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο22/12/1215:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΑΝΕΣΙΣάββατο22/12/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-1
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή23/12/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-3
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή23/12/1215:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή23/12/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΙΨΑΣ Η.1-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/12/1218:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.6-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/12/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο29/12/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.Διακόπηκε α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΠΛΑΤΥΣάββατο29/12/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-2
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΡΙΟΣΣάββατο29/12/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-6
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο29/12/1215:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή30/12/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή30/12/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο05/01/1315:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο05/01/1315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-3
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή06/01/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.6-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΑΝΕΣΙΚυριακή06/01/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή06/01/1315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΠΛΑΤΥΔευτέρα07/01/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα07/01/1317:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο12/01/1315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/01/1318:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή13/01/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή13/01/1315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή13/01/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή13/01/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΔευτέρα14/01/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-0
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο19/01/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο19/01/1315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΛΑΤΥΣάββατο19/01/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-4
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή20/01/1315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή20/01/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/01/1318:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Δευτέρα21/01/1315:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-1
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο26/01/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο26/01/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-4
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο26/01/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή27/01/1315:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή27/01/1315:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΙΟΣΚυριακή27/01/1315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/01/1318:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.5-3
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΑΝΕΣΙΣάββατο02/02/1315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο02/02/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΠΛΑΤΥΣάββατο02/02/1315:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/02/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή03/02/1315:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/02/1318:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Δευτέρα04/02/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο09/02/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.4-1
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο09/02/1315:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο09/02/1315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΑΝΕΣΙΚυριακή10/02/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή10/02/1315:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α.1-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/02/1319:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα11/02/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-0
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΠΛΑΤΥΣάββατο16/02/1315:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/02/1315:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο16/02/1315:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο16/02/1315:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή17/02/1315:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή17/02/1315:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.5-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔευτέρα18/02/1315:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-0
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΠΛΑΤΥΣάββατο23/02/1315:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο23/02/1315:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο23/02/1315:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή24/02/1315:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή24/02/1315:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΣΙΨΑΣ Η.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή24/02/1315:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.0-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα25/02/1317:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.4-0
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο02/03/1315:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-4
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο02/03/1315:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο02/03/1315:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-3 α.α.
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή03/03/1315:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή03/03/1315:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή03/03/1315:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.6-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα04/03/1317:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/03/1315:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο09/03/1315:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο09/03/1315:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-3
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο09/03/1315:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.0-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή10/03/1315:303-0 α.α.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή10/03/1315:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΑΝΕΣΙΔευτέρα11/03/1315:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο23/03/1316:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο23/03/1316:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο23/03/1316:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.5-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/03/1316:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-4
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο23/03/1316:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή24/03/1316:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΣΙΨΑΣ Η.2-2
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/03/1316:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο30/03/1316:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο30/03/1316:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-3
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο30/03/1316:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΡΙΟΣΣάββατο30/03/1316:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή31/03/1317:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-2
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-0 α.α.
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο06/04/1317:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο06/04/1317:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/04/1317:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΖΕΡΒΑ Μ.5-2
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή07/04/1317:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή07/04/1317:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΑΝΕΣΙΚυριακή07/04/1317:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-0
Ρεπό: