Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Γ΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος

<< Γ΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Σάββατο15/10/1116:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΨΑΣ Η.8-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/10/1116:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή16/10/1110:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/10/1110:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.3-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/10/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/10/1118:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-6
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/10/1110:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.5-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή23/10/1110:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.0-4
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή23/10/1113:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή23/10/1115:30ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΨΑΣ Η.2-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/10/1115:00ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΙΨΑΣ Η.3-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή30/10/1110:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.5-3
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή30/10/1115:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΜΠΟΥΝΑ Ε.1-4
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/10/1115:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.7-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή30/10/1115:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.6-0
Ρεπό: Α.Ο. ΧΑΤΖΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή06/11/1110:30ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.2-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/11/1110:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΣΙΨΑΣ Η.2-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή06/11/1113:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/11/1114:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΣΙΨΑΣ Η.1-4
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή06/11/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη09/11/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.1-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Τετάρτη09/11/1115:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.9-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη09/11/1118:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.5-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΤετάρτη16/11/1115:30ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΨΑΣ Η.1-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη23/11/1117:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΠΟΥΝΑ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-2
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/11/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-5
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή13/11/1110:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/11/1110:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΝΑ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/11/1110:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/11/1114:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή20/11/1110:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-3
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/11/1110:30ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.3-2
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/11/1110:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΙΨΑΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.0-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/11/1114:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ Κυριακή20/11/1115:00ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/11/1115:00ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/11/1118:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/11/1110:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή27/11/1112:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-6
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή27/11/1115:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.3-1
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή04/12/1110:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΣΙΨΑΣ Η.6-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/12/1110:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/12/1115:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.0-3
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ Κυριακή04/12/1115:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/12/1118:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.3-4
Ρεπό: Α.Ε. ΜΑΝΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/12/1110:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-2
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή11/12/1110:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.3-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή11/12/1110:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΠΟΥΝΑ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/12/1113:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-4
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή11/12/1115:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-2
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/12/1115:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.0-2
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή18/12/1110:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/12/1110:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-3
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/12/1110:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/12/1113:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ.5-3
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/01/1215:00ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.0-5
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή08/01/1210:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΙΨΑΣ Η.0-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/01/1210:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.1-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/01/1212:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ.2-3
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή08/01/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο14/01/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο14/01/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.5-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή15/01/1211:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΙΨΑΣ Η., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.4-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/01/1212:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή15/01/1215:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.3-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/01/1210:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-2
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή22/01/1210:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-0
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή22/01/1212:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/01/1212:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή22/01/1212:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-3
Ρεπό: Α.Ο. ΧΑΤΖΗ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο28/01/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο28/01/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/01/1210:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/01/1212:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ.1-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή29/01/1215:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-0
Ρεπό: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-8
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/02/1210:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-2
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή05/02/1211:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΙΨΑΣ Η.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή05/02/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΕΛΟ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη08/02/1217:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΙΨΑΣ Κ.1-4
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΛΑΤΣΑΣΣάββατο11/02/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΝΑ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο11/02/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΡΩΝΗΣ Δ.5-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/02/1210:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή12/02/1211:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/02/1212:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/02/1215:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/02/1210:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΣΙΨΑΣ Κ.1-2
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή19/02/1211:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΟΥΝΑ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/02/1213:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-4
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή19/02/1215:30ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΙΨΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο03/03/1215:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΟΡΩΝΗΣ Δ.6-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/03/1210:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.1-5
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/03/1210:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-1
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή04/03/1211:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΙΨΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/03/1213:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.1-1
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/03/1211:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.5-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή11/03/1211:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.2-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή11/03/1211:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ.2-4
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/03/1213:15ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΙΨΑΣ Κ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.0-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή11/03/1215:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-4
Ρεπό: Α.Ε. ΜΑΝΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/03/1210:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΙΨΑΣ Κ.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/03/1212:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.8-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/03/1212:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-6
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή18/03/1212:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.0-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή18/03/1212:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΙΨΑΣ Η.2-1
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο31/03/1219:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΥΡΟΣ Θ.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/04/1210:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΣΙΨΑΣ Η.4-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή01/04/1210:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΝΑ Ε.1-4
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή01/04/1216:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-3
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή01/04/1216:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.8-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ