Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Γ΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

<< ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Γ΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο15/10/1116:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-8
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο15/10/1116:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-3
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή16/10/1110:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-0
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή16/10/1111:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή16/10/1116:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.2-2
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή16/10/1116:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΤΗΣ Β.1-2
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο22/10/1115:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-2
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/10/1115:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.1-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή23/10/1110:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή23/10/1110:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή23/10/1115:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.4-0
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή23/10/1115:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο29/10/1115:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.4-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο29/10/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή30/10/1110:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΙΨΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή30/10/1110:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-5
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή30/10/1115:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή30/10/1115:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη02/11/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη02/11/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-2
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΤετάρτη02/11/1115:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-2
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΑΜΦΕΙΑΣΤετάρτη02/11/1115:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΙΨΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.8-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΤετάρτη02/11/1115:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη02/11/1115:30ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.3-3
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο05/11/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-3
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο05/11/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.7-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο05/11/1115:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή06/11/1110:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή06/11/1110:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή06/11/1112:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο12/11/1115:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο12/11/1115:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή13/11/1110:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΙΨΑΣ Η.6-2
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή13/11/1110:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-4
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή13/11/1115:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή13/11/1115:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.4-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο19/11/1115:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.4-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή20/11/1110:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΝΑ Ε.1-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή20/11/1115:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/11/1115:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή20/11/1115:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή20/11/1115:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-5
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο26/11/1115:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο26/11/1115:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η.5-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή27/11/1110:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/11/1110:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-3
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή27/11/1110:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή27/11/1115:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΙΨΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-3
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο03/12/1115:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ.4-0
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή04/12/1110:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-3
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/12/1110:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-5
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή04/12/1110:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-1
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή04/12/1111:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή04/12/1115:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο10/12/1115:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο10/12/1115:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΣΙΨΑΣ Η.0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο10/12/1115:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή11/12/1110:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-4
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή11/12/1110:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η.5-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή11/12/1115:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΝΑ Ε.4-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο17/12/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο17/12/1115:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-2
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή18/12/1110:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.0-4
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή18/12/1111:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-1
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή18/12/1111:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-3
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/12/1115:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.5-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο07/01/1215:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-3
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο07/01/1215:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή08/01/1210:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/01/1212:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.2-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή08/01/1215:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-0 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή08/01/1215:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.4-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο14/01/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ.1-3
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο14/01/1215:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-0 α.α.
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο14/01/1215:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.5-2
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο14/01/1215:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-4
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή15/01/1215:00ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή15/01/1215:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.0-3 α.α.
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο21/01/1215:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-3
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή22/01/1211:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΙΨΑΣ Η., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή22/01/1211:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-5
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή22/01/1211:003-0 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή22/01/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή22/01/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.2-2
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο28/01/1215:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η.3-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο28/01/1215:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή29/01/1211:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-4
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή29/01/1211:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή29/01/1211:000-3 α.α.
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή29/01/1215:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-2
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο04/02/1215:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.4-1
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο04/02/1215:003-0 α.α.
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή05/02/1211:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.2-4
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή05/02/1211:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή05/02/1212:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3 α.α.
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή05/02/1215:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-2
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο11/02/1215:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο11/02/1215:000-3 α.α.
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή12/02/1211:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΨΑΣ Κ.0-3 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή12/02/1211:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή12/02/1215:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.1-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή12/02/1215:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-1
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο18/02/1215:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-3
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο18/02/1215:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.3-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο18/02/1215:303-0 α.α.
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή19/02/1211:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή19/02/1211:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή19/02/1215:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-1
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο03/03/1215:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο03/03/1215:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή04/03/1211:000-3 α.α.
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/03/1213:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΙΨΑΣ Κ.3-1
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή04/03/1215:303-0 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή04/03/1215:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ 3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο10/03/1215:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-5
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο10/03/1215:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.4-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο10/03/1215:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή11/03/1211:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ0-3 α.α.
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο17/03/1215:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο17/03/1215:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.5-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή18/03/1211:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/03/1218:000-3 α.α.
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ 3-0 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο31/03/1216:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο31/03/1216:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-2
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο31/03/1216:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή01/04/1216:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-0
Ρεπό: