Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/11/1810:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-4
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο03/11/1810:00ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΛΙΓΓΡΗ Χ.3-1
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο03/11/1812:00ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο03/11/1812:00ΓΑΚΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.Αναβλήθηκε
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο03/11/1812:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.Αναβλήθηκε
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο03/11/1812:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β.3-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/11/1812:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο10/11/1810:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.2-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/11/1810:00ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.4-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο10/11/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-4
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο10/11/1812:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.5-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο10/11/1812:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3 α.α.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο10/11/1812:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.6-3
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/11/1812:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.3-0 α.α.
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο17/11/1810:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/11/1810:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.2-3
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο17/11/1810:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.2-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο17/11/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/11/1812:00ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο29/12/1813:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/11/1810:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο24/11/1810:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο24/11/1812:00Αναβλήθηκε
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/11/1812:00ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.4-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο24/11/1812:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.Αναβλήθηκε
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή25/11/1810:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.3-4
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ3-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο01/12/1810:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.8-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο01/12/1810:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-4
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο01/12/1812:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.Αναβλήθηκε
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο01/12/1812:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο01/12/1812:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-10
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/12/1812:00ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.1-6
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ3-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο08/12/1810:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.10-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο08/12/1811:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.2-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο08/12/1812:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/12/1812:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.10-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο08/12/1812:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-6
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο08/12/1812:00ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.3-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο15/12/1810:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο15/12/1810:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε.3-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/12/1811:00ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.4-4
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/12/1812:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.4-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο15/12/1812:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή16/12/1812:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.0-4
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο22/12/1800:003-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/12/1810:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.1-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/12/1811:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.1-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο22/12/1812:00Αναβλήθηκε
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο22/12/1812:003-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/12/1812:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.2-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/12/1813:00ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/01/1910:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο12/01/1910:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-7
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο12/01/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο12/01/1912:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη24/04/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ., ΚΑΜΑΡΙΝΙΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0 α.α.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο01/06/1911:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3 α.α.
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο19/01/1910:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο19/01/1910:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/01/1910:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-6
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο19/01/1911:00ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο19/01/1912:30ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή20/01/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο26/01/1910:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.3-4
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/01/1910:00ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.7-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/01/1910:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.8-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/01/1912:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.3-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο26/01/1912:003-0 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη30/01/1915:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.4-1
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή03/02/1911:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-8
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο09/02/1911:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/02/1911:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/02/1912:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.6-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο09/02/1912:00ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν.0-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο09/02/1912:000-3 α.α.
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/02/1910:00ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.0-6
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝ3-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/02/1910:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.5-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο16/02/1910:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-4
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/02/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.10-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο16/02/1911:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο16/02/1912:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/02/1912:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.1-4
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο23/02/1910:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/02/1910:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.3-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/02/1912:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.2-4
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο23/02/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/02/1912:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.0-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή24/02/1911:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο02/03/1910:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-4
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο02/03/1910:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-4
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/03/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.0-3 α.α.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο02/03/1911:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/03/1912:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.1-6
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο02/03/1913:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.3-4
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-3 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/03/1910:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.3-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/03/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.5-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο16/03/1911:00ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.7-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο16/03/1912:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/03/1912:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.3-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή17/03/1911:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-4
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ3-0 α.α.
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο23/03/1910:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.9-2
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/03/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.2-4
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο23/03/1912:003-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/03/1912:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.3-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο23/03/1912:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.2-3
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/03/1913:00ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0-3 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/03/1910:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.3-0 α.α.
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο30/03/1911:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.3-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο30/03/1912:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο30/03/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.6-3
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο30/03/1912:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο30/03/1912:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.0-0
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ0-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο06/04/1910:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.0-5
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο06/04/1910:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ., ΚΩΣΤΑΣ Π.1-7
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/04/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.0-3 α.α.
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο06/04/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-6
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο06/04/1912:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.1-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/04/1913:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Αναβλήθηκε
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ3-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο13/04/1910:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο13/04/1910:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.2-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/04/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ.8-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο13/04/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο13/04/1912:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.3-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/04/1913:00ΓΑΚΗΣ Ν., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α.1-0
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο20/04/1910:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.Αναβλήθηκε
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο20/04/1910:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.3-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο20/04/1910:003-0 α.α.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο20/04/1912:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-6
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο20/04/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο01/06/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.4-2
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΡΦΑΡΩΝΤρίτη30/04/1916:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.3-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Τρίτη30/04/1916:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤρίτη30/04/1916:00ΚΑΜΑΙ Α.0-3 α.α.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τρίτη30/04/1916:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.4-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤρίτη30/04/1918:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.11-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΠέμπτη02/05/1911:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ.1-6
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο04/05/1911:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.0-3 α.α.
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο04/05/1911:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/05/1912:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ.3-3
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή05/05/1912:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Γ.4-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή05/05/1915:30ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη08/05/1915:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.8-1
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ3-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο11/05/1910:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.8-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/05/1910:00ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3 α.α.
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο11/05/1911:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.4-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο11/05/1912:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο11/05/1912:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.2-6
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'3-0 α.α.
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣ3-0 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/05/1910:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή19/05/1912:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/05/1912:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Γ.3-0 α.α.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή19/05/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.6-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο25/05/1913:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.0-3
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/05/1910:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.5-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο25/05/1910:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-0 α.α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο25/05/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.1-4
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο25/05/1912:00ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.3-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο25/05/1912:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-4
Ρεπό: