Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/11/1810:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-4
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο03/11/1810:00ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΛΙΓΓΡΗ Χ.3-1
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο03/11/1812:00ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο03/11/1812:00ΓΑΚΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.Αναβλήθηκε
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο03/11/1812:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.Αναβλήθηκε
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο03/11/1812:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β.3-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/11/1812:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο10/11/1810:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.2-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/11/1810:00ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.4-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο10/11/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-4
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο10/11/1812:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.5-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο10/11/1812:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3 α.α.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο10/11/1812:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.6-3
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/11/1812:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.Αναβλήθηκε
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο17/11/1810:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/11/1810:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.2-3
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο17/11/1810:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.2-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο17/11/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/11/1812:00ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο29/12/1813:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/11/1810:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο24/11/1810:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο24/11/1812:00Αναβλήθηκε
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/11/1812:00ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.4-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο24/11/1812:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.Αναβλήθηκε
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή25/11/1810:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.3-4
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ3-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο01/12/1810:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.8-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο01/12/1810:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-4
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο01/12/1812:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.Αναβλήθηκε
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο01/12/1812:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο01/12/1812:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-10
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/12/1812:00ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.1-6
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ3-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο08/12/1810:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.10-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο08/12/1811:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.2-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο08/12/1812:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/12/1812:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.10-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/12/1812:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-6
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο08/12/1812:00ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.3-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο15/12/1810:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο15/12/1810:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε.3-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/12/1811:00ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.4-4
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/12/1812:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.4-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο15/12/1812:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή16/12/1812:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.0-4
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο22/12/1800:003-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/12/1810:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.1-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/12/1811:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.1-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο22/12/1812:00Αναβλήθηκε
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο22/12/1812:003-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/12/1812:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.2-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/12/1813:00ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο12/01/1910:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.Αναβλήθηκε
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/01/1910:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο12/01/1910:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-7
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/01/1911:00ΚΑΜΑΙ Α.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο12/01/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο12/01/1912:00Αναβλήθηκε
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο19/01/1910:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο19/01/1910:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/01/1910:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-6
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο19/01/1911:00ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο19/01/1912:30ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή20/01/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο26/01/1910:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.3-4
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/01/1910:00ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.7-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/01/1910:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.8-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/01/1912:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.3-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο26/01/1912:00Αναβλήθηκε
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη30/01/1915:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.4-1
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή03/02/1911:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-8
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο09/02/1911:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/02/1911:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/02/1912:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.6-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο09/02/1912:00ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν.0-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο09/02/1912:000-3 α.α.
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/02/1910:00ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.0-6
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝ3-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/02/1910:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.5-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο16/02/1910:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-4
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/02/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.10-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο16/02/1911:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο16/02/1912:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/02/1912:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.1-4
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ0-3 α.α.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο23/02/1910:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/02/1910:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.3-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/02/1912:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.2-4
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο23/02/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/02/1912:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.0-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή24/02/1911:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο02/03/1910:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-4
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο02/03/1910:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-4
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/03/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο02/03/1911:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/03/1912:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο02/03/1913:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/03/1910:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/03/1911:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο16/03/1911:00ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.7-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο16/03/1912:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/03/1912:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή17/03/1911:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-4
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Ρεπό: