Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο06/10/1816:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.0-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο06/10/1816:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή07/10/1811:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή07/10/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π.1-5
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.3-0 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη10/10/1816:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-2
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο13/10/1815:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.4-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΡΙΟΣΣάββατο13/10/1815:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή14/10/1815:303-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή14/10/1815:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.1-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα15/10/1815:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΜΑΙ Α.2-3
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο20/10/1815:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.3-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο20/10/1815:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.0-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή21/10/1810:30ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.4-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή21/10/1813:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.4-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή21/10/1815:300-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή21/10/1815:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-2
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο03/11/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο03/11/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο03/11/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.0-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο03/11/1815:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-4
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή04/11/1811:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή04/11/1815:00ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.2-2
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο10/11/1815:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο10/11/1815:000-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο10/11/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο10/11/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β.3-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή11/11/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.3-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα12/11/1815:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.0-4
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΡΙΟΣΣάββατο17/11/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο17/11/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο17/11/1818:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν.3-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή18/11/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.2-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή18/11/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή18/11/1815:003-0 α.α.
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο24/11/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο24/11/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο24/11/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο24/11/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.5-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο24/11/1815:000-3 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα26/11/1815:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.5-2
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο01/12/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο01/12/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο01/12/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή02/12/1812:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.1-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή02/12/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-0
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή02/12/1815:000-3 α.α.
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο08/12/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΑΚΗΣ Ν.1-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο08/12/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο08/12/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο08/12/1815:003-0 α.α.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή09/12/1811:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-5
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα10/12/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο15/12/1815:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΑΡΑΠΗΣ Ε.1-4
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο15/12/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.0-2
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο15/12/1815:000-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο15/12/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.8-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΩΡΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-5
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή16/12/1815:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο22/12/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο22/12/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-6
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΡΙΟΣΣάββατο22/12/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο22/12/1815:003-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο22/12/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.0-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Πέμπτη03/01/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε.4-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο12/01/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.7-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο12/01/1915:000-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο12/01/1915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο12/01/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή13/01/1915:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΚΑΜΑΙ Α., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή13/01/1915:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.1-2
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 3-0 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΙΟΣΣάββατο19/01/1915:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή20/01/1912:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή20/01/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη23/01/1915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Τετάρτη23/01/1918:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-1
Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ 0-3 α.α.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο26/01/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο26/01/1915:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο26/01/1915:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή27/01/1911:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή27/01/1915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο02/02/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο02/02/1915:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΑΓΓΕΛΗ Μ.0-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή03/02/1915:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή03/02/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα04/02/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο09/02/1915:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΡΙΟΣΣάββατο09/02/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΑΡΑΠΗΣ Ε.4-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή10/02/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή10/02/1915:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή10/02/1915:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.2-5
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο16/02/1915:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο16/02/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε.3-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο16/02/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.0-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή17/02/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.2-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή17/02/1918:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα18/02/1915:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-0
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο23/02/1915:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.2-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο23/02/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή24/02/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή24/02/1911:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή24/02/1915:30ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο02/03/1915:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή03/03/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.2-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή03/03/1915:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή03/03/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή03/03/1915:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.0-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 3-0 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο16/03/1915:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο16/03/1915:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο16/03/1915:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή17/03/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.0-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή17/03/1915:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.0-0
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 3-0 α.α.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο23/03/1916:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο23/03/1916:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο23/03/1916:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή24/03/1916:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή24/03/1916:00ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.0-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 0-3 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΙΟΣΣάββατο30/03/1916:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.6-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο30/03/1916:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν.4-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο30/03/1916:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.5-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο30/03/1916:00ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο30/03/1916:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 3-0 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο06/04/1917:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.3-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή07/04/1911:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.3-3
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή07/04/1911:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΧΑΣ Β.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή07/04/1917:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.3-3
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα08/04/1917:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο13/04/1917:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή14/04/1913:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.4-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή14/04/1913:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή14/04/1913:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΤΟΧΑΣ Β.4-4
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή14/04/1917:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 3-0 α.α.
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο20/04/1917:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.4-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΡΙΟΣΣάββατο20/04/1917:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΚΗΣ Ν.1-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο20/04/1917:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή21/04/1910:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β.0-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή21/04/1917:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.3-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.