Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο06/10/1816:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.0-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο06/10/1816:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή07/10/1811:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/10/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π.1-5
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.3-0 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη10/10/1816:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-2
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο13/10/1815:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.4-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΡΙΟΣΣάββατο13/10/1815:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή14/10/1815:303-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή14/10/1815:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.1-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα15/10/1815:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΜΑΙ Α.2-3
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο20/10/1815:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.3-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο20/10/1815:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.0-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/10/1810:30ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.4-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/10/1813:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.4-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή21/10/1815:300-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή21/10/1815:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-2
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο03/11/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο03/11/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο03/11/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.0-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο03/11/1815:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-4
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή04/11/1811:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή04/11/1815:00ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.2-2
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο10/11/1815:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο10/11/1815:000-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο10/11/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/11/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β.3-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/11/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.3-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα12/11/1815:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.0-4
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΡΙΟΣΣάββατο17/11/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο17/11/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/11/1818:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν.3-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή18/11/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.2-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/11/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή18/11/1815:003-0 α.α.
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο24/11/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/11/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο24/11/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο24/11/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.5-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο24/11/1815:000-3 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα26/11/1815:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.5-2
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο01/12/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο01/12/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/12/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή02/12/1812:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.1-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή02/12/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-0
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή02/12/1815:000-3 α.α.
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο08/12/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΑΚΗΣ Ν.1-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο08/12/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο08/12/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο08/12/1815:003-0 α.α.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/12/1811:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-5
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα10/12/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο15/12/1815:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΑΡΑΠΗΣ Ε.1-4
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/12/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.0-2
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο15/12/1815:000-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο15/12/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.8-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΩΡΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-5
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή16/12/1815:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο22/12/1815:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο22/12/1815:00
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΡΙΟΣΣάββατο22/12/1815:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο22/12/1815:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο22/12/1815:00
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη26/12/1815:00
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/01/1915:00
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο12/01/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο12/01/1915:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο12/01/1915:00
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή13/01/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή13/01/1915:00
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΛΙΓΑΛΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.