Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/10/1816:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο06/10/1816:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/10/1816:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-4
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο06/10/1816:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/10/1816:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.2-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή07/10/1816:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/10/1815:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο13/10/1815:303-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο13/10/1815:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΤΗ Σ.3-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή14/10/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.3-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή14/10/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΝΤΟΧΑΣ Β.4-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/10/1818:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.3-6
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/10/1815:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.2-3
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο20/10/1815:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο20/10/1815:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-3 α.α.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή21/10/1815:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α.2-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή21/10/1815:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/10/1815:30ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.4-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο03/11/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.4-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή04/11/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή04/11/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.3-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή04/11/1815:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/11/1815:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.2-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/11/1815:003-0 α.α.
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο10/11/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο10/11/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/11/1811:003-0 α.α.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή11/11/1812:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΑΜΑΙ Α.1-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή11/11/1815:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/11/1815:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-4
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο17/11/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/11/1815:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.0-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/11/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο17/11/1815:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή18/11/1811:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη28/11/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-1
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο24/11/1815:00ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.8-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο24/11/1815:003-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο24/11/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/11/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-3
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.4-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή25/11/1815:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.0-0
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο01/12/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/12/1818:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.0-2
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/12/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.0-4
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/12/1815:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.0-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή02/12/1815:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΚΑΜΑΙ Α.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα03/12/1815:000-3 α.α.
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/12/1815:00Αναβλήθηκε
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο08/12/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.3-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο08/12/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/12/1818:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/12/1811:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.1-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή09/12/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο15/12/1815:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο15/12/1815:000-3 α.α.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο15/12/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΜΑΙ Α.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/12/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο15/12/1815:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.3-3
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/12/1818:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.0-4
Ρεπό: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο22/12/1811:00
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο22/12/1815:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/12/1815:00
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή23/12/1815:00
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/12/1815:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή23/12/1815:00
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο12/01/1915:00
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο12/01/1915:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/01/1915:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο12/01/1915:00
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο12/01/1915:00
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/01/1918:00
Ρεπό: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΛΟΓΓΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΛΟΓΓΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΘΩΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΛΟΓΓΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΜΕΘΩΝΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ