Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/10/1816:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο06/10/1816:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο06/10/1816:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-4
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο06/10/1816:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή07/10/1816:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.2-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή07/10/1816:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/10/1815:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο13/10/1815:303-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο13/10/1815:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΤΗ Σ.3-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή14/10/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.3-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή14/10/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΝΤΟΧΑΣ Β.4-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή14/10/1818:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.3-6
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/10/1815:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.2-3
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο20/10/1815:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο20/10/1815:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-3 α.α.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή21/10/1815:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α.2-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή21/10/1815:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή21/10/1815:30ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.4-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο03/11/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.4-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή04/11/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή04/11/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.3-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή04/11/1815:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή04/11/1815:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.2-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/11/1815:003-0 α.α.
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο10/11/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο10/11/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή11/11/1811:003-0 α.α.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή11/11/1812:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΑΜΑΙ Α.1-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή11/11/1815:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή11/11/1815:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-4
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο17/11/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο17/11/1815:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.0-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/11/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο17/11/1815:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή18/11/1811:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Τετάρτη28/11/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-1
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο24/11/1815:00ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.8-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο24/11/1815:003-0 α.α.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο24/11/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο24/11/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-3
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.4-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή25/11/1815:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.0-0
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο01/12/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο01/12/1818:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.0-2
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή02/12/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.0-4
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή02/12/1815:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.0-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή02/12/1815:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΚΑΜΑΙ Α.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα03/12/1815:000-3 α.α.
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο08/12/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.3-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο08/12/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο08/12/1818:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/12/1811:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.1-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή09/12/1811:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη19/12/1815:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο15/12/1815:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο15/12/1815:000-3 α.α.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο15/12/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΜΑΙ Α.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/12/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο15/12/1815:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.3-3
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή16/12/1818:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.0-4
Ρεπό: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο22/12/1811:000-3 α.α.
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο22/12/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο22/12/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-9
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή23/12/1811:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΧΑΣ Β.1-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή23/12/1815:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.2-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή23/12/1815:00ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-2
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο12/01/1915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-4
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/01/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.5-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο12/01/1915:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο12/01/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο12/01/1918:003-0 α.α.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΤετάρτη16/01/1915:15ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε.6-0
Ρεπό: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ 0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο19/01/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.2-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο19/01/1915:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.1-2
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή20/01/1911:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.1-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή20/01/1915:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.0-4
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή20/01/1915:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ3-0 α.α.
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο26/01/1915:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.6-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο26/01/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/01/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.4-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή27/01/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή27/01/1915:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.4-0
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ0-3 α.α.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο02/02/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο02/02/1915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο02/02/1918:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΙΑΝΟΣ Π.2-0
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή03/02/1911:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΚΑΜΑΙ Α.1-2
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/02/1915:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.2-5
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ3-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο09/02/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.2-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο09/02/1915:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΛΟΓΓΑΣΣάββατο09/02/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.3-0 α.α.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο09/02/1918:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.3-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/02/1915:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-5
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ 0-3 α.α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/02/1915:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.1-3
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο16/02/1915:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή17/02/1911:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή17/02/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΟΧΑΣ Β.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Τετάρτη27/02/1918:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΙΑΝΟΣ Π.1-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ0-3 α.α.
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο23/02/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο23/02/1915:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/02/1915:30ΛΙΑΝΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.1-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο23/02/1915:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.6-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή24/02/1915:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ3-0 α.α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/03/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο02/03/1918:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή03/03/1911:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.0-3
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή03/03/1915:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη03/04/1916:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-0
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0-3 α.α.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο16/03/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή17/03/1911:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή17/03/1915:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.3-4
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή17/03/1916:30ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.0-4
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή17/03/1918:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.1-3
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ3-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο23/03/1916:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β.5-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή24/03/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.4-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή24/03/1916:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή24/03/1916:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή24/03/1916:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.3-0
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο30/03/1916:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο30/03/1919:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-4
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή31/03/1916:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΑΓΓΕΛΗ Μ.4-3
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή31/03/1916:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-3
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή31/03/1916:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΚΑΜΑΙ Α.1-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή31/03/1916:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ3-0 α.α.
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/04/1917:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο06/04/1917:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο06/04/1919:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή07/04/1917:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.3-3
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή07/04/1917:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.5-2
Ρεπό: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο13/04/1917:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.1-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο13/04/1917:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο13/04/1917:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.2-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο13/04/1917:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κυριακή14/04/1917:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π.3-3
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3 α.α.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο20/04/1920:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή21/04/1913:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Κυριακή21/04/1913:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή21/04/1917:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.4-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή21/04/1917:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.5-2
Ρεπό: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ