GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου


Warning: mysql_data_seek(): Offset -1 is invalid for MySQL result index 13 (or the query data is unbuffered) in /home/badoulis/public_html/epsmes/globals.php on line 262

Warning: mysql_data_seek(): Offset 0 is invalid for MySQL result index 13 (or the query data is unbuffered) in /home/badoulis/public_html/epsmes/globals.php on line 266

Warning: mysql_data_seek(): Offset 1 is invalid for MySQL result index 13 (or the query data is unbuffered) in /home/badoulis/public_html/epsmes/globals.php on line 280

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΡΙΟΣΣάββατο30/09/1716:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-1
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο30/09/1716:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
- ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο30/09/1716:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/10/1712:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή01/10/1712:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-5
- ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή01/10/1716:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο07/10/1716:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.3-1
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/10/1711:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.1-1
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή08/10/1716:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.3-1
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/10/1716:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.4-2
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή08/10/1716:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή08/10/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.2-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο14/10/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-1
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο14/10/1715:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-0
- ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο14/10/1715:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-1
- ΑΡΙΟΣΣάββατο14/10/1715:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-1
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή15/10/1712:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-1
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή15/10/1715:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-5
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο21/10/1715:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-3
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή22/10/1710:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-1
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή22/10/1715:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή22/10/1715:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-0
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή22/10/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-1
- ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή22/10/1715:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο28/10/1715:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-0
- ΑΡΙΟΣΣάββατο28/10/1715:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-1
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή29/10/1711:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή29/10/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-2
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή29/10/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη01/11/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο04/11/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο04/11/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή05/11/1712:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΧΕΛΗ Φ.6-0
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή05/11/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
- ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή05/11/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-3
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη08/11/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο11/11/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
- ΑΡΙΟΣΣάββατο11/11/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/11/1712:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-3
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/11/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΕΛΗ Φ.0-2
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.2-0
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή12/11/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.4-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο18/11/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο18/11/1715:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-0
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/11/1712:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.3-0
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή19/11/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.4-2
- ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.2-1
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή19/11/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-5
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο25/11/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-0
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο25/11/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/11/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.3-2
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή26/11/1710:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή26/11/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
- ΑΡΙΟΣΚυριακή26/11/1715:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΧΕΛΗ Φ.0-4
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο02/12/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-3
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/12/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.3-0
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή03/12/1710:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-3
- ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή03/12/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΧΕΛΗ Φ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.1-2
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/12/1715:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-2
- ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη06/12/1715:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.4-0
- ΑΡΙΟΣΣάββατο09/12/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.3-3
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή10/12/1711:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.5-0
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή10/12/1711:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή10/12/1712:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-0
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή10/12/1715:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο16/12/1715:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΧΕΛΗ Φ., ΓΑΚΗΣ Ν.2-1
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/12/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.3-3
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.1-5
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή17/12/1711:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.0-3
- ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη20/12/1715:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-0
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή07/01/1815:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.1-4
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο13/01/1815:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.2-2
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο13/01/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.3-0
- ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο13/01/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-5
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή14/01/1811:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΓΑΚΗΣ Ν.0-3
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/01/1812:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.1-1
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή14/01/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.1-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο20/01/1815:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-1
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-2
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο20/01/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-1
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/01/1812:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-2
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή21/01/1815:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΝΤΟΧΑΣ Β.7-1
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/01/1818:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-3
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο27/01/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.0-0
- ΑΡΙΟΣΣάββατο27/01/1815:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-3
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή28/01/1811:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΟΧΑΣ Β.2-4
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή28/01/1815:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-3
- ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.1-1
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα29/01/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-3
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο03/02/1815:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.5-1
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο03/02/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.2-2
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο03/02/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/02/1815:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-7
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή04/02/1815:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-2
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα05/02/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο10/02/1815:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-0
- ΑΡΙΟΣΣάββατο10/02/1815:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.3-0
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/02/1818:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-2
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή11/02/1811:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.1-3
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/02/1813:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑ Μ.3-2
- ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη14/02/1815:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο24/02/1815:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-0
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο24/02/1815:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.2-5
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο24/02/1815:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο24/02/1815:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.6-1
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή25/02/1810:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.4-4
- ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή25/02/1815:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΤΟΧΑΣ Β.2-5
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο03/03/1815:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-0
- ΑΡΙΟΣΣάββατο03/03/1815:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-2
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή04/03/1813:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-6
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/03/1815:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.2-0
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή04/03/1815:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-5
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή04/03/1815:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.3-3
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο10/03/1815:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.3-0
- ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο10/03/1815:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.0-3
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/03/1811:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.0-2
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή11/03/1815:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΚΑΜΑΙ Α.3-5
- ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή11/03/1815:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-1
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΤετάρτη21/03/1816:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.3-2
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο17/03/1816:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/03/1816:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/03/1813:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-6
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή18/03/1816:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή18/03/1816:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.5-0
- ΑΡΙΟΣΚυριακή18/03/1816:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.0-4
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο31/03/1817:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.0-5
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο31/03/1817:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.2-0
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή01/04/1811:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-1
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή01/04/1817:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-3
- ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή01/04/1817:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.3-2
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή01/04/1817:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.2-2
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο14/04/1817:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-3
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο14/04/1817:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο14/04/1817:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-3
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή15/04/1817:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.8-0
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή15/04/1817:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.2-6
- ΑΡΙΟΣΚυριακή15/04/1817:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.2-2
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο21/04/1817:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.0-0
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο21/04/1817:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-0
- ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή22/04/1817:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.6-3
- ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή22/04/1817:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-5
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/04/1817:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.1-0
- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή22/04/1817:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΝΤΟΧΑΣ Β.4-4
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο28/04/1817:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-4
- ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο28/04/1817:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο28/04/1817:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.5-2
- ΑΡΙΟΣΣάββατο28/04/1817:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-2
- ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή29/04/1817:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.1-1
- ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή29/04/1817:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.3-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΔΩΡΙΟΥΣάββατο05/05/1817:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.1-1
- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο05/05/1817:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.1-2
- ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο05/05/1817:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.6-1
- ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο05/05/1817:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
- ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο05/05/1817:30ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.6-0
- ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/05/1817:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.1-7