GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΙΟΣΣάββατο30/09/1716:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο30/09/1716:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο30/09/1716:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/10/1712:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή01/10/1712:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή01/10/1716:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-0
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο07/10/1716:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.3-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/10/1711:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.1-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή08/10/1716:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/10/1716:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή08/10/1716:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή08/10/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.2-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο14/10/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο14/10/1715:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο14/10/1715:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο14/10/1715:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή15/10/1712:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή15/10/1715:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-5
Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΩΡΙΟΥΣάββατο21/10/1715:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-3
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή22/10/1710:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή22/10/1715:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή22/10/1715:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή22/10/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή22/10/1715:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο28/10/1715:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο28/10/1715:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή29/10/1711:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή29/10/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή29/10/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη01/11/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο04/11/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο04/11/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή05/11/1712:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΧΕΛΗ Φ.6-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή05/11/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή05/11/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-3
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη08/11/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο11/11/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο11/11/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/11/1712:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/11/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΕΛΗ Φ.0-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή12/11/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.4-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο18/11/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο18/11/1715:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/11/1712:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.3-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή19/11/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.4-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή19/11/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-5
Ρεπό: ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο25/11/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΩΡΙΟΥΣάββατο25/11/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/11/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.3-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή26/11/1710:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή26/11/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΡΙΟΣΚυριακή26/11/1715:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΧΕΛΗ Φ.0-4
Ρεπό: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο02/12/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/12/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.3-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή03/12/1710:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή03/12/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΧΕΛΗ Φ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/12/1715:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη06/12/1715:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.4-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΙΟΣΣάββατο09/12/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.3-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή10/12/1711:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή10/12/1711:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή10/12/1712:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή10/12/1715:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο16/12/1715:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΧΕΛΗ Φ., ΓΑΚΗΣ Ν.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/12/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.3-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.1-5
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή17/12/1711:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη20/12/1715:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή07/01/1815:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο13/01/1815:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο13/01/1815:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο13/01/1815:00
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή14/01/1811:00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/01/1812:30
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή14/01/1815:00
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο20/01/1815:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο20/01/1815:00
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/01/1812:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή21/01/1815:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/01/1818:00
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΣ ΑΡΙΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΙΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΩΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΙΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΩΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΡΦΑΡΩΝ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΡΙΟΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΩΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΡΙΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Ρεπό: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΡΦΑΡΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΩΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΡΙΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ