GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ3-0 α.α.
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο30/09/1716:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο30/09/1716:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-1
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/10/1712:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/10/1719:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα02/10/1718:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-3
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ0-3 α.α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/10/1716:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-4
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/10/1719:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.3-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/10/1713:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή08/10/1716:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα09/10/1716:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-2
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ3-0 α.α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/10/1715:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο14/10/1715:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο14/10/1715:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο14/10/1715:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-2
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.4-1
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο21/10/1715:30
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο21/10/1715:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή22/10/1712:30
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/10/1715:30
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή22/10/1715:30
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/10/1715:30
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο28/10/1715:30
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο28/10/1715:30
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/10/1718:30
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ 0-3 α.α.
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο04/11/1715:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή05/11/1710:00
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή05/11/1715:00
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/11/1715:00
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα06/11/1717:30
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/11/1715:00
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο11/11/1715:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/11/1718:00
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή12/11/1715:00
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή12/11/1715:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα13/11/1715:00
Ρεπό: Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ3-0 α.α.
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο18/11/1715:00
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/11/1715:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο18/11/1715:00
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη22/11/1717:30
Ρεπό: ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ0-3 α.α.
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο25/11/1715:00
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο25/11/1718:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή26/11/1712:30
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή26/11/1715:00
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/11/1715:00
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ3-0 α.α.
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο02/12/1715:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/12/1710:00
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα04/12/1715:00
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα04/12/1717:30
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο09/12/1715:00
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/12/1715:00
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο09/12/1718:00
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/12/1715:00
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή10/12/1715:00
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο16/12/1715:00
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο16/12/1715:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/12/1712:30
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα18/12/1717:30
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο13/01/1815:00
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/01/1815:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/01/1810:00
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/01/1815:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή14/01/1815:00
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο20/01/1815:00
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/01/1812:30
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή21/01/1815:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα22/01/1817:30
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΘΩΝΗΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΘΩΝΗΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΚΟΡΩΝΗΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΘΩΝΗΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Ρεπό: ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΘΩΝΗΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ