GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
Ρεπό: ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ