Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Β΄ Κατηγορία : 2ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία: 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο02/10/1016:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.5-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο02/10/1016:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο02/10/1016:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/10/1011:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.4-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/10/1016:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΠΟΤΗΣ Β.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή03/10/1016:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/10/1016:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΒΕΡΓΗΣ Γ.1-2
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/10/1016:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-3
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο09/10/1016:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.3-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο09/10/1016:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/10/1011:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΒΕΡΓΗΣ Γ.1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/10/1016:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.6-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή10/10/1016:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚυριακή10/10/1016:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-2
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/10/1016:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.6-0
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο16/10/1016:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΕΡΓΗΣ Γ.1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο16/10/1016:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο16/10/1016:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-5
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή17/10/1016:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/10/1016:30ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΤετάρτη27/10/1016:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο23/10/1015:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.0-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Π.Α.Ο.Κ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο23/10/1015:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/10/1018:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.4-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/10/1018:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.4-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΧΑΤΖΗΚυριακή24/10/1011:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή24/10/1015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή24/10/1015:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-0
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο30/10/1015:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/10/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-3
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο30/10/1015:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.2-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο30/10/1015:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο30/10/1015:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΕΡΓΗΣ Γ.4-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/10/1012:40ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή31/10/1015:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-4
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο13/11/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο13/11/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/11/1010:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΧΑΤΖΗΚυριακή14/11/1011:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/11/1011:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή14/11/1015:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.6-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/11/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/11/1018:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/11/1018:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-3
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΧΑΤΖΗΚυριακή21/11/1011:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή21/11/1011:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή21/11/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΤΗΣ Β.4-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/11/1015:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/11/1018:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.4-0
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο27/11/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή28/11/1011:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή28/11/1011:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/11/1014:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή28/11/1015:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή28/11/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή28/11/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-1
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/12/1015:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο04/12/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΑΤΖΗΣάββατο04/12/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο04/12/1015:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή05/12/1010:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/12/1014:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.5-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/12/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο11/12/1015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.3-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/12/1010:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/12/1013:45ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή12/12/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή12/12/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-3
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή12/12/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή12/12/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/12/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/12/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΑΤΖΗΣάββατο18/12/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.0-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο18/12/1015:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.6-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή19/12/1011:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή19/12/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.4-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/12/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-2
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/01/1115:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή09/01/1115:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-4
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή09/01/1115:00ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή09/01/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/01/1116:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-5
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/01/1118:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.7-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/01/1118:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/01/1115:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο15/01/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.5-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο15/01/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή16/01/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή16/01/1115:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.4-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή16/01/1115:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/01/1118:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο22/01/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/01/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο22/01/1115:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-4
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣάββατο22/01/1115:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή23/01/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/01/1116:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.6-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/01/1119:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-3
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο29/01/1115:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο29/01/1115:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.2-1
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο29/01/1115:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.7-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/01/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή30/01/1115:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή30/01/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή30/01/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-1
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΛΟΓΓΑΣΣάββατο05/02/1115:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.2-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο05/02/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο05/02/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο05/02/1118:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.3-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή06/02/1111:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.5-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΧΑΤΖΗΚυριακή06/02/1115:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/02/1116:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-7
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/02/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.7-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο12/02/1115:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο12/02/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.2-1
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/02/1111:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή13/02/1115:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/02/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/02/1116:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο19/02/1115:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΧΑΤΖΗΣάββατο19/02/1115:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.0-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο19/02/1115:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-3
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο19/02/1115:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο19/02/1118:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή20/02/1115:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή20/02/1115:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-0
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΛΟΓΓΑΣΣάββατο26/02/1115:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/02/1115:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-5
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο26/02/1115:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/02/1115:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή27/02/1115:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-5
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/02/1115:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/02/1116:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.8-0
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο12/03/1115:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο12/03/1115:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/03/1115:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/03/1115:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή13/03/1115:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή13/03/1115:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.4-1
Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή13/03/1115:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο19/03/1115:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.1-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΧΑΤΖΗΣάββατο19/03/1115:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-4
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο19/03/1115:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/03/1115:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.0-3
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο19/03/1118:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/03/1111:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.4-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη30/03/1116:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-0
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο26/03/1116:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/03/1116:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο26/03/1116:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.6-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/03/1116:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.8-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή27/03/1116:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή27/03/1116:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.3-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή27/03/1116:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο02/04/1116:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-3
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Π.Α.Ο.Κ.ΧΑΤΖΗΣάββατο02/04/1116:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-9
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο02/04/1116:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/04/1116:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/04/1116:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΟΤΗΣ Β.0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή03/04/1116:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/04/1116:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο09/04/1117:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο09/04/1117:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο09/04/1117:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο09/04/1117:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/04/1117:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.7-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/04/1117:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/04/1112:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-3
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/04/1117:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο16/04/1117:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/04/1117:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο16/04/1117:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΑΜΙΑΣ Σ.3-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο16/04/1117:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΑΤΖΗΣάββατο16/04/1117:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.3-3 α.α.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/04/1117:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο07/05/1117:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.1-4
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/05/1117:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/05/1117:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΛΟΓΓΑΣΣάββατο07/05/1117:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΑΤΖΗΣάββατο07/05/1117:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο07/05/1117:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/05/1120:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-5
Ρεπό: