GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Β' Κατηγορία: 1ος Όμιλος

<< Αγώνες Μπαράζ
Β΄ Κατηγορία : 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο02/10/1016:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-3
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο02/10/1016:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή03/10/1010:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή03/10/1011:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΒΕΡΓΗΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή03/10/1016:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή03/10/1016:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.4-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή03/10/1016:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο09/10/1016:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο09/10/1016:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή10/10/1011:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.1-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή10/10/1016:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή10/10/1016:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή10/10/1016:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ.1-3
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή10/10/1016:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο16/10/1016:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή17/10/1011:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.1-5
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή17/10/1012:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή17/10/1013:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-4
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΕΛΑΙΑΣΚυριακή17/10/1016:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΠΟΤΗΣ Β.3-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή17/10/1016:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΤετάρτη27/10/1016:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΑΝΕΣΙΣάββατο23/10/1015:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο23/10/1015:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.6-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή24/10/1011:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.4-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή24/10/1011:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΠΛΑΤΥΚυριακή24/10/1015:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-3
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή24/10/1015:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή24/10/1015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.0-3
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΠΛΑΤΥΣάββατο30/10/1015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο30/10/1015:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή31/10/1012:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή31/10/1015:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΕΛΑΙΑΣΚυριακή31/10/1015:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.2-4
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή31/10/1015:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή31/10/1015:45ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΑΝΕΣΙΣάββατο13/11/1015:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΩΡΙΟΥΣάββατο13/11/1015:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο13/11/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή14/11/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή14/11/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή14/11/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή14/11/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-5
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο20/11/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο20/11/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-4
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΕΛΑΙΑΣΣάββατο20/11/1015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή21/11/1011:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή21/11/1015:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή21/11/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Ε.0-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή21/11/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΡΓΗΣ Γ.1-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο27/11/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο27/11/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.1-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο27/11/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο27/11/1015:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-4
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΕΛΑΙΑΣΣάββατο27/11/1015:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή28/11/1011:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή28/11/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο04/12/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.0-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΑΝΕΣΙΚυριακή05/12/1011:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή05/12/1011:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΛΑΤΥΚυριακή05/12/1011:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή05/12/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή05/12/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή05/12/1015:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.8-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο11/12/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο11/12/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΕΛΑΙΑΣΣάββατο11/12/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.4-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο11/12/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο11/12/1015:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή12/12/1011:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/12/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-2
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο18/12/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.4-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο18/12/1015:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΑΝΕΣΙΣάββατο18/12/1015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο18/12/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή19/12/1011:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή19/12/1015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΗΣ Γ.3-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή19/12/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-2
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο08/01/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΕΛΑΙΑΣΣάββατο08/01/1115:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο08/01/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο08/01/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/01/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή09/01/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΟΤΗΣ Β.4-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή09/01/1115:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο15/01/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΩΡΙΟΥΣάββατο15/01/1115:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή16/01/1111:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.1-3
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΑΝΕΣΙΚυριακή16/01/1111:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή16/01/1111:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.4-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή16/01/1115:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή16/01/1115:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-2
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΠΛΑΤΥΚυριακή23/01/1111:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΤΗΣ Β.4-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή23/01/1111:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή23/01/1115:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΕΛΑΙΑΣΚυριακή23/01/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή23/01/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή23/01/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή23/01/1115:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-0
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΕΛΑΙΑΣΣάββατο29/01/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο29/01/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή30/01/1111:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή30/01/1111:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή30/01/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή30/01/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή30/01/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΠΛΑΤΥΣάββατο05/02/1115:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο05/02/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο05/02/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο05/02/1115:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή06/02/1115:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή06/02/1115:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-3
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή06/02/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο12/02/1115:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο12/02/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.4-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο12/02/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΙΑΣΚυριακή13/02/1111:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.0-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή13/02/1111:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/02/1115:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή13/02/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-2
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο19/02/1115:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-3
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΩΡΙΟΥΣάββατο19/02/1115:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο19/02/1115:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή20/02/1111:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή20/02/1115:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.0-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΑΝΕΣΙΚυριακή20/02/1115:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.2-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή20/02/1115:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.1-1
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο26/02/1115:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.4-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΠΛΑΤΥΣάββατο26/02/1115:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΕΛΑΙΑΣΣάββατο26/02/1115:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.0-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο26/02/1115:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή27/02/1115:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΟΤΗΣ Β.1-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή27/02/1115:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή27/02/1115:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο12/03/1115:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.4-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο12/03/1115:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο12/03/1115:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-4
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο12/03/1115:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ι.4-3
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή13/03/1115:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή13/03/1115:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή13/03/1115:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.0-1
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο19/03/1115:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-4
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο19/03/1115:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο19/03/1115:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.5-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή20/03/1115:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή20/03/1115:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ι.5-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή20/03/1115:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή20/03/1115:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο26/03/1116:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο26/03/1116:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-2
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο26/03/1116:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΕΛΑΙΑΣΣάββατο26/03/1116:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή27/03/1116:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή27/03/1116:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.2-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή27/03/1116:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο02/04/1116:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο02/04/1116:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο02/04/1116:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/04/1116:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο02/04/1116:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΠΛΑΤΥΚυριακή03/04/1116:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-3
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΩΡΙΟΥΚυριακή03/04/1116:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-3
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο09/04/1117:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΛΑΤΥΣάββατο09/04/1117:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.4-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή10/04/1117:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-4
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή10/04/1117:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΕΛΑΙΑΣΚυριακή10/04/1117:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή10/04/1117:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή10/04/1117:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.6-2
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο16/04/1117:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.2-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΑΝΕΣΙΣάββατο16/04/1117:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΜΠΟΤΗΣ Β.0-3
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο16/04/1117:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή17/04/1117:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή17/04/1117:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-3
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή17/04/1117:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Ε.5-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή17/04/1117:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.6-0
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΕΛΑΙΑΣΣάββατο07/05/1117:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο07/05/1117:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.4-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο07/05/1117:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-3
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο07/05/1117:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-6
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή08/05/1117:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΠΛΑΤΥΚυριακή08/05/1117:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή08/05/1117:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-3
Ρεπό: