GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο08/10/1616:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/10/1616:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο08/10/1616:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή09/10/1616:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή09/10/1616:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή09/10/1616:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-1
Ρεπό: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο15/10/1615:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο15/10/1615:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.0-3
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο15/10/1615:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.1-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή16/10/1611:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/10/1615:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη26/10/1615:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο22/10/1615:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/10/1615:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο22/10/1615:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο22/10/1615:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή23/10/1615:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή23/10/1615:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)1-2
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο29/10/1615:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο29/10/1615:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΩΡΙΟΥΣάββατο29/10/1615:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή30/10/1611:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή30/10/1612:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/10/1615:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο05/11/1615:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.3-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο05/11/1615:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο05/11/1615:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.3-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή06/11/1615:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή06/11/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/11/1618:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο12/11/1615:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο12/11/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο12/11/1615:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/11/1615:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.0-2
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή13/11/1615:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.2-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή13/11/1615:00ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-1
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-5
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο19/11/1615:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.2-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή20/11/1615:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/11/1615:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑ Μ.1-3
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο26/11/1615:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο26/11/1615:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο26/11/1615:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή27/11/1615:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.1-3
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/11/1615:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.9-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/11/1618:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.3-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο03/12/1615:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο03/12/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/12/1618:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΖΕΡΒΑ Μ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή04/12/1611:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.5-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο10/12/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/12/1615:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΖΕΡΒΑ Μ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο10/12/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-3
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο10/12/1615:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-6
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή11/12/1615:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή11/12/1615:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-5
Ρεπό: Α.Ε. ΜΑΝΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/12/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο17/12/1615:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.0-0
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο17/12/1615:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο17/12/1615:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή18/12/1611:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.5-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/12/1612:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο07/01/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο07/01/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή08/01/1711:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/01/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή08/01/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή08/01/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο14/01/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο14/01/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΖΕΡΒΑ Μ.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΩΡΙΟΥΣάββατο14/01/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/01/1715:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή15/01/1712:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΠΟΤΗ Σ., ΖΕΡΒΑ Μ.1-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή15/01/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)3-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο21/01/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΑΥΚΑΣ Α.5-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο21/01/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-3
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο21/01/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή22/01/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.3-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή22/01/1715:00ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή22/01/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-3
Ρεπό: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο28/01/1715:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο28/01/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΖΕΡΒΑ Μ.1-0
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή29/01/1715:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.2-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή29/01/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-4
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή29/01/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/01/1718:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο04/02/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο04/02/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/1718:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή05/02/1711:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή05/02/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΖΕΡΒΑ Μ.2-2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα06/02/1715:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΖΕΡΒΑ Μ.0-3
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο11/02/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο11/02/1715:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή12/02/1715:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.1-3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/02/1715:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή12/02/1715:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.4-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/02/1715:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο18/02/1715:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/02/1718:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/02/1712:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΕΡΒΑ Μ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή19/02/1715:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή19/02/1715:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή19/02/1715:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.6-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο04/03/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.0-3
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο04/03/1715:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑ Μ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο04/03/1715:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/03/1715:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή05/03/1715:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή05/03/1715:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-0
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο11/03/1715:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο11/03/1715:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο11/03/1715:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο11/03/1715:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/03/1715:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-3
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή12/03/1715:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-2
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο18/03/1716:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο18/03/1716:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.2-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο18/03/1716:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΖΕΡΒΑ Μ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο18/03/1716:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/03/1719:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.3-3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή19/03/1716:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο25/03/1716:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο25/03/1716:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο25/03/1716:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο25/03/1716:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ξ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.3-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή26/03/1717:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑ Μ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-4
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή26/03/1717:00ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.3-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο01/04/1717:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο01/04/1717:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.5-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο01/04/1717:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο01/04/1717:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/04/1720:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.3-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/04/1711:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-3
Ρεπό: Α.Ε. ΜΑΝΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο08/04/1717:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-0
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο08/04/1717:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ξ.0-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο08/04/1717:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.4-5
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή09/04/1717:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή09/04/1717:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/04/1717:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.3-0
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο22/04/1717:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο22/04/1717:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο22/04/1717:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.5-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο22/04/1717:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ξ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.4-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/04/1714:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ξ., ΜΠΟΤΗ Σ.1-2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή23/04/1714:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο29/04/1717:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/04/1717:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο29/04/1717:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.2-4
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο29/04/1717:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή30/04/1717:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή30/04/1717:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-3
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ