GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο15/10/1615:30ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο15/10/1615:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/10/1615:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-4
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή16/10/1615:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη26/10/1615:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη26/10/1618:30ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-2
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο22/10/1615:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.1-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/10/1612:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.6-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή23/10/1615:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΖΕΡΒΑ Μ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.2-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/10/1615:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.0-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή23/10/1615:30ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.2-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή23/10/1615:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο29/10/1615:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο29/10/1615:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.2-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο29/10/1615:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/10/1615:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-2
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/10/1612:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα31/10/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-3
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο05/11/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο05/11/1615:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.2-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο05/11/1615:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-3
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/11/1615:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΖΕΡΒΑ Μ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή06/11/1615:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή06/11/1615:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.5-3
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο12/11/1615:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/11/1612:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή13/11/1612:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/11/1615:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-1
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη16/11/1617:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΤΗ Σ.5-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο19/11/1615:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο19/11/1615:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/11/1615:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΖΕΡΒΑ Μ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο19/11/1615:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.3-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή20/11/1615:00ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-4
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο26/11/1615:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/11/1612:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή27/11/1615:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.5-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/11/1615:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.2-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα28/11/1619:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-3
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο03/12/1615:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο03/12/1615:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο03/12/1615:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή04/12/1612:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.3-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/12/1615:00ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ.2-1
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο10/12/1615:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.2-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο10/12/1615:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-2
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/12/1612:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.4-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή11/12/1615:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή11/12/1615:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/12/1615:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.0-3 α.α.
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο17/12/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.0-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/12/1618:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή18/12/1615:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή18/12/1615:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-2
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/12/1615:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα19/12/1615:15ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.3-0
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή15/01/1711:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/01/1712:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.2-1
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/01/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή15/01/1715:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.3-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή15/01/1715:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή15/01/1715:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο21/01/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο21/01/1715:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/01/1711:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή22/01/1712:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/01/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΤΗ Σ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή22/01/1715:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.8-2
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο28/01/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/01/1715:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.0-2
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/01/1712:25ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-2
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.2-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΛΟΓΓΑΣΚυριακή29/01/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη01/02/1715:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο04/02/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο04/02/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.5-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο04/02/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.1-0
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/02/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.2-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή05/02/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-0
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/02/1715:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑ Μ.0-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο11/02/1715:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο11/02/1715:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο11/02/1715:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/02/1712:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-3
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή12/02/1715:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-0
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο18/02/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο18/02/1715:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/02/1718:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή19/02/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή19/02/1715:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-3
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή19/02/1715:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-2
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/03/1715:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.6-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή05/03/1712:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-3
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/03/1712:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή05/03/1712:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α.4-3
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή05/03/1715:30ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.4-1
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/03/1718:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-4
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/03/1715:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.2-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο11/03/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/03/1710:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή12/03/1715:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή12/03/1715:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη15/03/1715:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.0-1
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο18/03/1716:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.3-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/03/1716:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-5
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/03/1713:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή19/03/1716:00ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ξ., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή19/03/1716:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-1
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/03/1716:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-2
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/04/1717:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.0-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο01/04/1717:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο01/04/1717:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΑΥΚΑΣ Α.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/04/1714:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή02/04/1717:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.3-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/04/1717:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο08/04/1717:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο08/04/1717:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/04/1714:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.3-2
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/04/1720:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.2-5
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή30/04/1717:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή30/04/1717:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-3
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο22/04/1717:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο22/04/1717:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.3-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή23/04/1717:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.3-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/04/1717:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-3
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή23/04/1717:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.7-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή23/04/1717:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΧΕΛΗ Φ.3-3
Ρεπό: