GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

<< ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΩΝ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη12/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΤετάρτη12/11/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-4
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη12/11/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη12/11/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΕΛΟ Α.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη12/11/1418:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη19/11/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο11/10/1416:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/10/1416:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο11/10/1416:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΕΛΟ Α., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο11/10/1416:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/10/1411:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή12/10/1416:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη15/10/1416:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΤετάρτη15/10/1416:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη15/10/1416:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΤετάρτη15/10/1416:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη15/10/1416:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη15/10/1419:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο18/10/1415:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-4
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/10/1415:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο18/10/1415:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/10/1418:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΑΚΚΑΣ Β.0-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή19/10/1415:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/10/1415:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.0-1
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο25/10/1415:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.2-3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο25/10/1415:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο25/10/1415:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.4-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή26/10/1415:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή26/10/1415:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.4-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/10/1418:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/11/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΕΛΟ Α.1-6
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο01/11/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/11/1412:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή02/11/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή02/11/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-2
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο08/11/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑ Μ.0-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο08/11/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή09/11/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/11/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΕΡΒΑ Μ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/11/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/11/1418:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.1-0
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο15/11/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΕΛΟ Α.3-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο15/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΖΕΡΒΑ Μ.1-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο15/11/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο15/11/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/11/1418:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.5-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή16/11/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΠΛΑΤΥΣάββατο22/11/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή23/11/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΖΕΡΒΑ Μ.0-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/11/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/11/1418:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή23/11/1418:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.6-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα24/11/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο29/11/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο29/11/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο29/11/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/11/1418:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή30/11/1415:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή30/11/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.0-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΛΑΤΥΣάββατο06/12/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο06/12/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο06/12/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή07/12/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/12/1418:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.0-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα08/12/1418:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-1
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο13/12/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο13/12/1415:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο13/12/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΖΕΡΒΑ Μ.1-4
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/12/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο13/12/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/12/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.2-1
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο20/12/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο20/12/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/12/1418:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή21/12/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.1-3
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/12/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή21/12/1418:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-0
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΒΑΛΥΡΑΣΤετάρτη07/01/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-6
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη07/01/1515:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΠΛΑΤΥΤετάρτη07/01/1515:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΕΛΟ Α.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη07/01/1515:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη07/01/1518:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη21/01/1515:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο10/01/1515:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο10/01/1515:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο10/01/1515:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.4-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/01/1511:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή11/01/1515:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή11/01/1518:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-1
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/01/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΕΛΟ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΠΛΑΤΥΣάββατο17/01/1515:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο17/01/1515:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/01/1512:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-4
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/01/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΟ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.3-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή18/01/1515:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη28/01/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΤετάρτη28/01/1515:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-6
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΤετάρτη28/01/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΑΥΚΑΣ Α.6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη28/01/1518:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη11/02/1518:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη18/02/1515:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο31/01/1515:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο31/01/1515:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο31/01/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-3
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο31/01/1515:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο31/01/1518:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΕΛΟ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.3-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/02/1512:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.1-0
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΠΛΑΤΥΣάββατο07/02/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/02/1515:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΕΛΟ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο07/02/1515:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-4
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/02/1515:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/02/1516:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΕΛΟ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-0
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/02/1515:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.6-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο14/02/1515:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.0-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο14/02/1515:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή15/02/1515:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.0-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή15/02/1515:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή15/02/1515:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-4
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/02/1515:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.6-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο28/02/1515:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΠΛΑΤΥΣάββατο28/02/1515:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο28/02/1515:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-2
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/03/1513:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.3-2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα02/03/1515:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.1-1
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/03/1515:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/03/1515:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο07/03/1515:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.6-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο07/03/1515:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή08/03/1515:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
Ρεπό: