GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη19/11/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΤετάρτη19/11/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη19/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.4-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη19/11/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΟ Α.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη19/11/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΤετάρτη19/11/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.1-1
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚΑΜΠΟΥΣάββατο11/10/1416:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΠΟΤΗ Σ.3-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο11/10/1416:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο11/10/1416:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο11/10/1416:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/10/1411:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.0-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή12/10/1416:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.1-0
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο18/10/1415:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΑΜΠΟΥΣάββατο18/10/1415:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή19/10/1411:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/10/1411:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή19/10/1415:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή19/10/1415:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη22/10/1415:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη22/10/1415:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.2-3
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΤετάρτη22/10/1415:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη22/10/1415:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη22/10/1415:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη22/10/1415:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΕΛΟ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-2
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο25/10/1415:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΖΕΡΒΑ Μ.1-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο25/10/1415:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΕΛΟ Α.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο25/10/1415:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή26/10/1415:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΣΕΛΟ Α.5-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/10/1415:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή26/10/1415:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο01/11/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο01/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή02/11/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑ Μ.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/11/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή02/11/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα03/11/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-3
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο08/11/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο08/11/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΕΛΟ Α., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή09/11/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ., ΜΠΟΤΗ Σ.3-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή09/11/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή09/11/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα10/11/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΕΛΟ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-2
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΜΠΟΥΣάββατο15/11/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή16/11/1412:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Π.Α.Ο.Κ.ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή16/11/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή16/11/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή16/11/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/11/1418:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΕΛΟ Α., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο22/11/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-0
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο22/11/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/11/1418:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΕΛΟ Α.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή23/11/1411:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑ Μ.2-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή23/11/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΟ Α.0-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή23/11/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.3-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο29/11/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο29/11/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΕΛΟ Α.1-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο29/11/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή30/11/1412:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή30/11/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή30/11/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο06/12/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή07/12/1411:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή07/12/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΕΛΟ Α.2-4
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή07/12/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-3
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/12/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.2-1
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο13/12/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.6-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/12/1411:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή14/12/1411:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΤΗ Σ.1-7
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚΑΜΠΟΥΚυριακή14/12/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/12/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.4-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή14/12/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.0-2
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο20/12/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο20/12/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-3
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή21/12/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.4-4
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/12/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑ Μ.0-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή21/12/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα22/12/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-2
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο10/01/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΕΛΟ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-5
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/01/1515:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/01/1515:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.1-3
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή11/01/1515:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή11/01/1515:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/01/1515:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.3-2
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη14/01/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη14/01/1515:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΕΛΟ Α.6-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΑΜΠΟΥΤετάρτη14/01/1515:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη14/01/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.2-2
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΤετάρτη14/01/1515:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΤΕΝΩΣΙΑΣΤετάρτη14/01/1515:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο17/01/1515:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-2
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο17/01/1515:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.2-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή18/01/1515:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.2-3
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/01/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/01/1518:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.1-4
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη28/01/1515:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη28/01/1515:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη28/01/1515:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη28/01/1515:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΑΜΠΟΥΤετάρτη28/01/1515:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΤΕΝΩΣΙΑΣΤετάρτη28/01/1515:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-0
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο31/01/1515:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο31/01/1515:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΕΛΟ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.0-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο31/01/1515:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο31/01/1515:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΑΜΠΟΥΚυριακή01/02/1515:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα02/02/1515:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-2
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο07/02/1515:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο07/02/1515:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-5
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/02/1515:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-4
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.1-1
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο14/02/1515:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο14/02/1515:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΚΑΜΠΟΥΣάββατο14/02/1515:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΖΕΡΒΑ Μ.3-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο14/02/1515:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο14/02/1515:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή15/02/1515:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-0
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/03/1512:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/03/1515:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή01/03/1515:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-0
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή01/03/1515:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή01/03/1515:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.3-4
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή01/03/1515:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.0-1
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣάββατο07/03/1515:30ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/03/1515:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.4-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.4-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή08/03/1515:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.4-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΑΜΠΟΥΚυριακή08/03/1515:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή08/03/1515:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.1-0
Ρεπό: