Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/11/1410:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.1-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/11/1411:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.3-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/11/1418:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΟΤΗ Σ.1-1
Ρεπό: ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/11/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/11/1412:30ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-3
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα10/11/1418:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-3
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/11/1410:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΣΕΛΟ Α.1-4
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή16/11/1410:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-0
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα17/11/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-1
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/11/1410:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα24/11/1418:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη26/11/1418:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο29/11/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-0
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή30/11/1410:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.1-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα01/12/1418:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ., ΜΠΟΤΗ Σ.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή07/12/1411:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΕΛΟ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/12/1412:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-3
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη10/12/1418:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.0-4
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/12/1410:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.6-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα15/12/1419:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.3-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη17/12/1419:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΖΕΡΒΑ Μ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/12/1419:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/12/1410:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/12/1411:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.1-4
Ρεπό: ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/01/1511:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.1-2
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή11/01/1511:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΕΛΟ Α., ΜΠΟΤΗ Σ.3-4
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα12/01/1518:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΠΟΤΗ Σ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/01/1510:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα19/01/1518:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΤΗ Σ.4-0
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη21/01/1518:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΟ Α.2-1
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα26/01/1512:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΕΛΟ Α., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα26/01/1518:15ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.1-5
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη04/02/1518:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/02/1510:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.0-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/02/1515:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.0-4
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα02/02/1518:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή08/02/1511:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-3
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα09/02/1518:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη18/02/1518:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή15/02/1511:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή15/02/1512:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/02/1512:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.0-2
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ