GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο08/11/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/11/1410:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/11/1411:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-2
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο15/11/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/11/1418:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/11/1412:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΠΟΤΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.4-0
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο22/11/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/11/1418:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/11/1412:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.2-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο29/11/1415:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή30/11/1412:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ.2-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/11/1418:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.4-2
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/12/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο06/12/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.0-3
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/12/1410:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-2
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο13/12/1415:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/12/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ., ΜΠΟΤΗ Σ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/12/1412:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-3
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο20/12/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.3-4
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/12/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/12/1412:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/01/1510:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-3
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή18/01/1511:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.2-5
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/01/1512:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.4-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή01/02/1511:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΕΛΗ Φ.1-3
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή01/02/1511:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΛΙΓΓΡΗ Χ.1-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/02/1511:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-0
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/02/1511:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή08/02/1511:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΖΕΡΒΑ Μ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/02/1511:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-2
Ρεπό: