GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Β' Κατηγορία: 2ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία: 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΧΑΤΖΗΣάββατο26/09/0917:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο26/09/0917:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο26/09/0917:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.0-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΧΑΤΖΗΚυριακή27/09/0911:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/09/0917:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΠΥΛΟΥΚυριακή27/09/0917:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΟΣ Κ., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α.0-3
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/09/0920:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο10/10/0916:30ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο10/10/0916:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.1-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο10/10/0916:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/10/0916:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.Κ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή11/10/0916:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/10/0916:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-4
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/10/0919:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΙΚΙΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ)1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΧΑΤΖΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΤετάρτη14/10/0916:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.4-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚΟΡΩΝΗΣΤετάρτη14/10/0916:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.0-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΤετάρτη14/10/0916:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη14/10/0916:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.0-5
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΤετάρτη14/10/0916:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-7
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη14/10/0916:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη14/10/0919:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.4-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΧΑΤΖΗΣάββατο17/10/0916:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/10/0916:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/10/0916:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο17/10/0916:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ Δ.2-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/10/0911:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-3
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/10/0916:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΙΜΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/10/0916:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο24/10/0916:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΣΙΨΑΣ Κ.3-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/10/0916:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΙΚΙΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ)0-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο24/10/0916:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)6-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο24/10/0916:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.4-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΠΥΛΟΥΚυριακή25/10/0915:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΡΙΝΗΣ Θ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή25/10/0915:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/10/0918:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο31/10/0915:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο31/10/0915:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΙΚΙΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο31/10/0915:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/11/0911:00ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή01/11/0915:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΚυριακή01/11/0915:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΙΧΟΣ Κ.2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/11/0918:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ)1-1
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο07/11/0915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/11/0915:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)3-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/11/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΥΛΟΥΚυριακή08/11/0911:00ΜΙΧΟΣ Κ., ΣΙΨΑΣ Κ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.5-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή08/11/0911:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-4
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/11/0915:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/11/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΙΜΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο14/11/0915:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο14/11/0915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-4
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/11/0915:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΙΚΙΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ)2-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο14/11/0915:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΑΤΖΗΣάββατο14/11/0915:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.1-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή15/11/0915:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΙΧΟΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή15/11/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο21/11/0915:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο21/11/0915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο21/11/0915:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή22/11/0911:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-3
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή22/11/0915:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΙΧΟΣ Κ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.1-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/11/0915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α., ΣΙΨΑΣ Κ.0-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/11/0918:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/11/0915:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α.3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο28/11/0915:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.3-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο28/11/0915:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο28/11/0915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΑΡΙΝΗΣ Θ.3-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή29/11/0911:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΧΑΤΖΗΚυριακή29/11/0915:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/11/0918:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.4-2
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο05/12/0915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο05/12/0915:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.0-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο05/12/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή06/12/0911:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-3
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/12/0915:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.6-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΥΛΟΥΚυριακή06/12/0915:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή06/12/0918:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΜΙΧΟΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α.6-1
Ρεπό: ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο12/12/0915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π.5-3
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο12/12/0915:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο12/12/0915:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.3-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/12/0915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΣΙΨΑΣ Κ.2-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή13/12/0911:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.3-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή13/12/0915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/12/0918:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/12/0915:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.2-2
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο19/12/0915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΧΑΤΖΗΚυριακή20/12/0911:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/12/0911:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή20/12/0915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι.1-6
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΠΥΛΟΥΚυριακή20/12/0915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/12/0918:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.3-2
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΛΟΓΓΑΣΣάββατο09/01/1015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.3-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/01/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο09/01/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή10/01/1011:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/01/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π.4-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή10/01/1015:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.3-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/01/1018:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.5-3
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/01/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.2-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΑΤΖΗΣάββατο16/01/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο16/01/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΙΧΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-1
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο16/01/1015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο16/01/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.1-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/01/1018:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή17/01/1011:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-6
Ρεπό: ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο23/01/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.3-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/01/1018:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.6-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/01/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.3-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή24/01/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή24/01/1015:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/01/1015:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/01/1018:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.4-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/01/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο30/01/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-3
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο30/01/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο30/01/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή31/01/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή31/01/1015:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/01/1018:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-2
Ρεπό: Α.Ο. ΧΑΤΖΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/02/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο06/02/1015:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.2-3
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/02/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε.4-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/02/1018:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή07/02/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.2-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/02/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο20/02/1015:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-5
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/02/1015:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.8-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΠΥΛΟΥΚυριακή21/02/1011:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή21/02/1015:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή21/02/1015:30ΜΙΧΟΣ Κ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.6-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή21/02/1015:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.3-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/02/1018:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0
Ρεπό: ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο27/02/1015:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο27/02/1015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.0-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο27/02/1018:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή28/02/1011:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΓΙΟΥΡΓΑ Α.1-5
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚυριακή28/02/1015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΙΧΟΣ Κ.3-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή28/02/1015:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή28/02/1015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/03/1015:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.6-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο06/03/1015:30ΜΙΧΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.3-0 α.α.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΠΥΛΟΥΣάββατο06/03/1015:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.0-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/03/1015:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-4
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Π.Α.Ο.Κ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή07/03/1015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΙΧΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.4-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΛΟΓΓΑΣΚυριακή07/03/1015:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/03/1016:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-1
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/03/1015:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.1-0
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο13/03/1015:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-2
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΧΑΤΖΗΣάββατο13/03/1015:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή14/03/1015:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΙΨΑΣ Κ., ΒΕΡΓΗΣ Γ.2-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή14/03/1015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π.1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/03/1018:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.5-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο20/03/1015:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΙΧΟΣ Κ.2-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/03/1015:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.6-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/03/1015:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/03/1013:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.5-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή21/03/1015:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.1-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/03/1015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο27/03/1015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-1
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο27/03/1015:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.1-3
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝΧΑΤΖΗΣάββατο27/03/1015:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΙΧΟΣ Κ.2-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο27/03/1018:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.3-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή28/03/1016:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.6-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή28/03/1016:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο10/04/1017:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-4
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/04/1017:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή11/04/1017:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.4-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/04/1017:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-3
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή11/04/1020:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.7-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη14/04/1017:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο17/04/1017:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/04/1017:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή18/04/1017:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΑΤΖΗΚυριακή18/04/1017:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΕΡΓΗΣ Γ.2-5
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/04/1017:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.0-1
Ρεπό: ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Π.Α.Ο.Κ.ΧΑΤΖΗΤετάρτη21/04/1017:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΥΛΟΥΤετάρτη21/04/1017:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη21/04/1017:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.0-3
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη21/04/1017:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.3-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη21/04/1020:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.4-1
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο24/04/1017:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.1-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο24/04/1017:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο24/04/1017:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.4-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή25/04/1017:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΒΕΡΓΗΣ Γ.3-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή25/04/1017:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/05/1020:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.5-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή02/05/1017:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.3-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/05/1017:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή02/05/1017:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΧΑΤΖΗΚυριακή02/05/1017:30ΜΙΧΟΣ Κ., ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ 00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 00/00/0000:003-0 α.α.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο08/05/1017:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ.1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΛΟΓΓΑΣΣάββατο08/05/1017:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο08/05/1017:30ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/05/1017:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/05/1020:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-2
Ρεπό: ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ