Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Β' Κατηγορία: 1ος Όμιλος

Β' Κατηγορία: 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο17/10/0916:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-4
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο17/10/0916:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο17/10/0916:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ Κ.1-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΛΑΤΥΣάββατο17/10/0916:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο17/10/0916:30ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή18/10/0916:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/10/0919:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)1-0
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο24/10/0916:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΑΝΕΣΙΣάββατο24/10/0916:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π.1-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο24/10/0916:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΙΝΗΣ Θ.3-2
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο24/10/0916:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο24/10/0916:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/10/0916:30ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)2-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή25/10/0915:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο31/10/0915:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.4-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή01/11/0911:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)3-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΠΛΑΤΥΚυριακή01/11/0911:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή01/11/0915:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΙΨΑΣ Κ.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/11/0915:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΙΜΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή01/11/0915:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι.3-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή01/11/0917:30ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)0-1
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο07/11/0915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΙΚΙΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ)2-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο07/11/0915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο07/11/0915:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο07/11/0915:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΠΛΑΤΥΚυριακή08/11/0911:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.3-7
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή08/11/0915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή08/11/0915:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ)1-1
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο14/11/0915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΠΛΑΤΥΣάββατο14/11/0915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)5-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή15/11/0911:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή15/11/0911:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-2
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή15/11/0911:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.0-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή15/11/0915:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)0-3
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή15/11/0918:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο21/11/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο21/11/0915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.3-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή22/11/0911:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή22/11/0915:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή22/11/0915:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-3
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή22/11/0915:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α.0-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή22/11/0915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-1
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο28/11/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο28/11/0915:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.0-3
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο28/11/0915:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο28/11/0918:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Ε.2-1
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΛΑΤΥΚυριακή29/11/0911:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή29/11/0915:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.6-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΑΝΕΣΙΚυριακή29/11/0915:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΑΡΙΝΗΣ Θ.1-0
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΠΛΑΤΥΣάββατο05/12/0915:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α.1-4
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο05/12/0915:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.4-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο05/12/0915:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή06/12/0911:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή06/12/0915:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή06/12/0915:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΤετάρτη16/12/0915:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.1-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο12/12/0915:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-1
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΛΑΤΥΣάββατο12/12/0915:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-6
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο12/12/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-3
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο12/12/0915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο12/12/0915:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/12/0918:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή13/12/0915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-3
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο19/12/0915:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο19/12/0915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.0-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΠΛΑΤΥΣάββατο19/12/0915:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο19/12/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α.1-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή20/12/0911:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.4-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή20/12/0915:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή20/12/0915:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΜΙΧΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΑΝΕΣΙΣάββατο09/01/1015:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.0-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο09/01/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο09/01/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.1-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο09/01/1015:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο09/01/1015:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α.0-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/01/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.3-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή10/01/1015:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-2
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο16/01/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.2-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο16/01/1015:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο16/01/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.2-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή17/01/1011:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΩΡΙΟΥΚυριακή17/01/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.4-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή17/01/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.1-2
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΠΛΑΤΥΚυριακή17/01/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο23/01/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο23/01/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο23/01/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο23/01/1015:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.2-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο23/01/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή24/01/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι.2-3
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή24/01/1015:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο30/01/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.1-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο30/01/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-2
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο30/01/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή31/01/1011:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-0
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΠΛΑΤΥΚυριακή31/01/1011:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή31/01/1011:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή31/01/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.5-2
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο06/02/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.0-2
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο06/02/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο06/02/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή07/02/1015:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.4-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή07/02/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-4
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή07/02/1018:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΠΛΑΤΥΤετάρτη17/02/1016:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-2
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο20/02/1015:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-4
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο20/02/1015:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-3
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο20/02/1015:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.0-3
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο20/02/1015:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο20/02/1015:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΑΚΚΑΣ Β.2-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο20/02/1015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)2-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή21/02/1015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.1-1
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο27/02/1015:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο27/02/1015:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.3-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο27/02/1015:30ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.7-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή28/02/1015:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή28/02/1015:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.2-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή28/02/1015:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή28/02/1018:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-1
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο06/03/1015:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο06/03/1015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.3-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο06/03/1015:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο06/03/1015:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο06/03/1015:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή07/03/1015:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.2-3
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΑΝΕΣΙΤετάρτη17/03/1016:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΒΕΡΓΗΣ Γ.4-3
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο13/03/1015:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.3-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο13/03/1015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-1
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΠΛΑΤΥΣάββατο13/03/1015:30ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Ε.0-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/03/1015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.0-2
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή14/03/1015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.2-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή14/03/1015:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.7-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/03/1018:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-4
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο20/03/1015:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΒΕΡΓΗΣ Γ.0-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο20/03/1015:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.3-3
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο20/03/1015:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.5-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο20/03/1015:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή21/03/1015:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή21/03/1015:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.3-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή21/03/1015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-2
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο27/03/1015:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.4-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο27/03/1015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.4-5
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο27/03/1015:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-0
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο27/03/1015:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.0-2
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο27/03/1015:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή28/03/1016:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή28/03/1016:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.3-5
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο10/04/1017:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΜΙΧΟΣ Κ.3-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο10/04/1017:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.2-5
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο10/04/1017:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-4
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο10/04/1017:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο10/04/1017:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο10/04/1017:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.1-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή11/04/1017:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΒΕΡΓΗΣ Γ.4-0
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο17/04/1017:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο17/04/1017:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.5-0
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΛΑΤΥΣάββατο17/04/1017:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.0-3 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή18/04/1017:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-3
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή18/04/1017:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/04/1017:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.3-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/04/1020:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.0-3
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/04/1017:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.3-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο24/04/1017:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ.3-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο24/04/1017:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο24/04/1017:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο24/04/1017:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.2-1
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο24/04/1017:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΗΣ Γ.2-7
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο24/04/1017:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.3-1
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή02/05/1017:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή02/05/1017:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/05/1017:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή02/05/1017:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΒΕΡΓΗΣ Γ.2-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή02/05/1017:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή02/05/1017:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή02/05/1017:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΓΙΟΥΡΓΑ Α.3-0 α.α.
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο08/05/1017:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-0
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο08/05/1017:30ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3 α.α.
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο08/05/1017:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.3-2
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο08/05/1017:303-0 α.α.
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο08/05/1017:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.5-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/05/1017:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο08/05/1017:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.3-3
Ρεπό: