ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο (1η φάση) | ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΧΩΡΑΣ | Σάββατο | 02/09/23 | 17:00 | 5-0 |
2. | Β Κατηγορία (3η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 3-2 |
3. | Β Κατηγορία (4η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Σάββατο | 28/10/23 | 15:00 | 2-1 |
4. | Β Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 1-2 |
5. | Β Κατηγορία (6η αγ.) | Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 0-4 |
6. | Β Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 0-2 |
7. | Β Κατηγορία (8η αγ.) | ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 4-0 |
8. | Β Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 0-1 |
9. | Β Κατηγορία (10η αγ.) | ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΑΡΙΟΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 3-0 α.α. |
10. | Β Κατηγορία (2η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Τετάρτη | 13/12/23 | 15:00 | 1-3 |
11. | Β Κατηγορία (11η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 0-4 |
12. | Β Κατηγορία (1η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΑΡΦΑΡΩΝ | Τετάρτη | 20/12/23 | 15:00 | 1-1 |
13. | Β Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Τετάρτη | 10/01/24 | 15:00 | 3-0 |
14. | Β Κατηγορία (13η αγ.) | Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 3-2 |
15. | Β Κατηγορία (14η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 2-1 |
16. | Β Κατηγορία (15η αγ.) | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 3-1 |
17. | Β Κατηγορία (16η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:00 | 2-1 |
18. | Β Κατηγορία (17η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΒΑΛΥΡΑΣ | Τετάρτη | 07/02/24 | 15:00 | 4-1 |
19. | Β Κατηγορία (18η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 1-1 |
20. | Β Κατηγορία (19η αγ.) | Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΛΟΓΓΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:00 | 5-1 |
21. | Β Κατηγορία (20η αγ.) | Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:00 | 2-3 |
22. | Β Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:00 | 1-1 |
23. | Β Κατηγορία (22η αγ.) | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Κυριακή | 10/03/24 | 15:00 | 3-0 |
24. | Β Κατηγορία (23η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:00 | 1-0 |
25. | Β Κατηγορία (24η αγ.) | ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Τετάρτη | 20/03/24 | 15:00 | 7-1 |
26. | Β Κατηγορία (25η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:00 | 5-1 |
27. | Β Κατηγορία (26η αγ.) | Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 30/03/24 | 15:30 | |
28. | Β Κατηγορία (27η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Κυριακή | 07/04/24 | 16:00 | |
29. | Β Κατηγορία (28η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | ||||
30. | Β Κατηγορία (29η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | ||||
31. | Β Κατηγορία (30η αγ.) | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ |