zwitter
ballers cafe
orthokinisi
πατικοπουλος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/11/2215:003-0 α.α.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή13/11/2211:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΠΕΛΟΥ Ε.0-5
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή13/11/2215:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.1-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή13/11/2215:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.5-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα14/11/2215:003-0
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο20/05/2316:003-0 α.α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο19/11/2215:003-0 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΧΩΡΑΣΣάββατο19/11/2215:000-3 α.α.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο19/11/2218:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή20/11/2211:00ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή20/11/2215:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.0-4
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/11/2215:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο26/11/2215:00
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο26/11/2215:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν.5-0
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή27/11/2211:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.2-7
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή27/11/2215:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.7-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα28/11/2215:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΤετάρτη21/12/2215:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο03/12/2215:000-3 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο03/12/2215:003-0 α.α.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο03/12/2215:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΚυριακή04/12/2211:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.1-6
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή04/12/2215:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΚΟΡΟΜΗΛΑ Μ.3-8
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/12/2215:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο10/12/2215:00ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΟΜΗΛΑ Μ.0-4
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΧΩΡΑΣΣάββατο10/12/2215:000-3 α.α.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή11/12/2211:000-3 α.α.
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή11/12/2211:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή11/12/2215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή11/12/2215:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.0-6
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο17/12/2215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο17/12/2218:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.1-7
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή18/12/2215:003-0 α.α.
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή18/12/2215:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.2-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα19/12/2215:003-0 α.α.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή08/01/2311:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.1-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή08/01/2311:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΑΡΑΠΗΣ Ε.3-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή08/01/2315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.5-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή08/01/2315:000-3 α.α.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή08/01/2315:000-3 α.α.
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή08/01/2315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3 α.α.
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο14/01/2315:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ.3-5
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή15/01/2315:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.5-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/01/2315:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.3-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη25/01/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.7-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο21/01/2315:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.1-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο21/01/2315:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.2-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή22/01/2315:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.0-7
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/01/2315:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.0-8


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΧΩΡΑΣ0-3 α.α.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο28/01/2315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο28/01/2315:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή29/01/2311:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.5-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή29/01/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ3-0 α.α.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο04/02/2315:00ΛΙΑΝΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.1-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/02/2315:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.4-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/02/2315:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΩΡΑΣ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο11/02/2315:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΡΓΕΛΗΣ Ι.0-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο11/02/2315:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.9-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο11/02/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.1-5
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/05/2318:00ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3 α.α.
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'3-0 α.α.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο18/02/2315:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/02/2311:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.0-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή19/02/2311:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.1-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή19/02/2315:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ.7-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο25/02/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο25/02/2315:00ΛΙΑΝΟΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.4-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο25/02/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε.1-5
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο25/02/2315:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.1-6
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Κυριακή26/02/2315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.3-0 α.α.


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ3-0 α.α.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο04/03/2315:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.0-0
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο04/03/2315:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.5-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο04/03/2315:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.6-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή05/03/2315:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0 α.α.


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο11/03/2315:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.2-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή12/03/2311:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.1-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/03/2311:000-3 α.α.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/03/2315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΧΩΡΑΣ0-3 α.α.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο18/03/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή19/03/2311:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή19/03/2315:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.0-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή19/03/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'3-0 α.α.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣάββατο01/04/2316:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-7
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή02/04/2316:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ.1-7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή02/04/2316:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.0-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα03/04/2316:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-3 α.α.


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο08/04/2316:003-0 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣΚυριακή09/04/2300:000-3 α.α.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή09/04/2311:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.1-7
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή09/04/2316:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη17/05/2316:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.2-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΧΩΡΑΣ0-3 α.α.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο22/04/2316:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ.4-1
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο22/04/2316:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο22/04/2316:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.1-5
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/04/2311:000-3 α.α.


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣ3-0 α.α.
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ "ΙΩΑΝ ΚΑΡΤΣάββατο29/04/2316:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.3-5
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο29/04/2316:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.2-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή30/04/2316:00ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.2-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/04/2319:000-3 α.α.


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΧΩΡΑΣ0-3 α.α.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο06/05/2316:00ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο06/05/2316:003-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή07/05/2316:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή07/05/2316:00ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.0-4