zwitter
ballers cafe
orthokinisi
πατικοπουλος
Κωστέας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/11/2215:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.2-1
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο12/11/2215:00
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο12/11/2215:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/11/2200:00
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή13/11/2211:00
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή13/11/2215:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.4-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο19/11/2215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΛΛΑΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή20/11/2200:00
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/11/2211:00Αναβλήθηκε
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή20/11/2211:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/11/2215:00
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα21/11/2215:00
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/11/2215:00
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο26/11/2215:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.1-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο26/11/2215:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.2-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/11/2200:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή27/11/2211:00
Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή27/11/2211:00
Ρεπό: ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/12/2200:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο03/12/2215:00
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο03/12/2218:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.1-3
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/12/2211:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/12/2215:00
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή04/12/2215:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.5-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο10/12/2200:00
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/12/2215:00
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο10/12/2215:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.1-2
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/12/2218:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή11/12/2215:00
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή11/12/2215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Μ.4-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/12/2200:00
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο17/12/2215:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή18/12/2211:00
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/12/2211:00
Π.Α.Ο.Κ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή18/12/2211:00ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη21/12/2215:00
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/01/2300:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο07/01/2315:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.2-2
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/01/2311:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή08/01/2315:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/01/2315:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή08/01/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/01/2300:00
Π.Α.Ο.Κ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο14/01/2315:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-2
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο14/01/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/01/2315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.1-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο21/01/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π.2-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο21/01/2315:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο21/01/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.6-0
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/01/2300:00
Π.Α.Ο.Κ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο28/01/2315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.3-1
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο28/01/2315:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/01/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή29/01/2315:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.4-2
Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/2300:00
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/2315:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο04/02/2315:00
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή05/02/2311:00
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Π.Α.Ο.Κ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο11/02/2315:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/02/2315:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο11/02/2315:00
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/02/2300:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή12/02/2315:00
Ρεπό: ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/02/2300:00
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο18/02/2315:00
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή19/02/2315:00
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/02/2315:00
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο25/02/2300:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο25/02/2315:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/02/2311:00
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή26/02/2315:00
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
Ρεπό: ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ