zwitter
ballers cafe
orthokinisi
πατικοπουλος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/11/2215:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.2-1
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο12/11/2215:003-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο12/11/2215:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/11/2200:000-3 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή13/11/2211:003-0 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή13/11/2215:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.4-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο19/11/2215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΛΛΑΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή20/11/2200:003-0 α.α.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/11/2211:000-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή20/11/2211:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/11/2215:000-3 α.α.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα21/11/2215:000-3 α.α.
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/11/2215:000-3 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο26/11/2215:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.1-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο26/11/2215:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.2-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/11/2200:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή27/11/2211:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή27/11/2211:003-0 α.α.
Ρεπό: ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/12/2200:003-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο03/12/2215:003-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο03/12/2218:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.1-3
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/12/2211:000-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/12/2215:000-3 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή04/12/2215:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.5-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο10/12/2200:003-0 α.α.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/12/2215:000-3 α.α.
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο10/12/2215:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.1-2
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/12/2218:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή11/12/2215:003-0 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή11/12/2215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Μ.4-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/12/2200:000-3 α.α.
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο17/12/2215:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή18/12/2211:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/12/2211:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή18/12/2211:00ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη21/12/2215:000-3 α.α.
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/01/2300:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο07/01/2315:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.2-2
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/01/2311:000-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή08/01/2315:003-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/01/2315:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή08/01/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ 3-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/01/2300:00
Π.Α.Ο.Κ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο14/01/2315:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-2
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο14/01/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/01/2315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.1-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο21/01/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π.2-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο21/01/2315:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο21/01/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.6-0
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/01/2300:00
Π.Α.Ο.Κ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο28/01/2315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.3-1
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο28/01/2315:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/01/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή29/01/2315:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.4-2
Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝ3-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/2300:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο04/02/2315:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή05/02/2311:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.4-3
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Π.Α.Ο.Κ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο11/02/2315:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/02/2315:00ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.3-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο11/02/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.3-0 α.α.
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/02/2300:003-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή12/02/2315:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/02/2300:000-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή19/02/2315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.2-3
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/02/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.1-3
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή19/02/2315:00ΛΙΑΝΟΣ Π., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.1-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/02/2315:000-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή26/02/2311:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.3-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή26/02/2315:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.5-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 3-0 α.α.
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝ3-0 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο04/03/2315:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/03/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.1-4
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 3-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο11/03/2315:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/03/2315:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.4-0
Ρεπό: ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣ3-0 α.α.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο18/03/2315:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.2-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή19/03/2315:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.3-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 3-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή26/03/2315:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.4-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/04/2311:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.1-5
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣ3-0 α.α.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ 3-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο01/04/2316:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.Σάββατο01/04/2319:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή09/04/2316:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-3
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή09/04/2316:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή09/04/2316:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 3-0 α.α.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή19/03/2315:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο22/04/2316:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.2-2
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο22/04/2316:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ 3-0 α.α.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή26/03/2311:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.0-2
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο29/04/2316:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΡΓΕΛΗΣ Ι.2-2
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη17/05/2316:00ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ., ΜΑΡΓΕΛΗΣ Ι.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή23/04/2316:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΑΡΓΕΛΗΣ Ι., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.2-3
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο29/04/2316:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Σ., ΜΠΡΕΖΕΡΑΚΟΣ Γ.2-5
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη03/05/2316:00ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ.4-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥΤετάρτη03/05/2316:00ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.7-0
Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ 3-0 α.α.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ Σάββατο06/05/2316:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.1-1
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή07/05/2316:00ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή07/05/2316:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή07/05/2316:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη10/05/2316:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ.1-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Τετάρτη10/05/2316:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.1-5
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΤετάρτη10/05/2316:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΑΡΓΕΛΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
Ρεπό: ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο13/05/2316:00ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο13/05/2316:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ.3-0 α.α.
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο13/05/2316:00ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.0-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ