GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 229 από 239 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2017-2018 (1η φάση)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο02/09/1718:000-2
2.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2017-2018 (2η φάση)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή10/09/1717:002-1
3.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2017-2018 (3η φάση)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή17/09/1716:301-2
4.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή01/10/1716:305-0
5.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο07/10/1716:304-1
6.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή15/10/1715:300-1
7.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο21/10/1715:301-3
8.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή29/10/1715:000-0
9.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο04/11/1711:002-2
10.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.)Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή05/11/1715:004-0
11.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΠέμπτη09/11/1715:004-3
12.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή12/11/1715:004-0
13.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο18/11/1715:000-2
14.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο25/11/1711:001-3
15.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή26/11/1715:002-0
16.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο02/12/1711:000-1
17.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.)Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή03/12/1715:001-0
18.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο09/12/1711:001-2
19.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή10/12/1715:003-1
20.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.)Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο16/12/1715:003-1
21.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΤετάρτη27/12/1711:004-3
22.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή07/01/1815:005-1
23.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο13/01/1811:004-1
24.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.)ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή14/01/1815:000-0
25.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο20/01/1811:005-1
26.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή21/01/1815:00
27.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο27/01/1815:00
28.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή04/02/1815:00
29.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγ.)Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή11/02/1815:30
30.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο24/02/1815:30
31.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η αγ.)Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/03/1818:30
32.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή11/03/1815:30
33.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγ.)Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή18/03/1816:00
34.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο24/03/1817:00
35.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/04/1817:00
36.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή15/04/1817:00
37.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή22/04/1817:00
38.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (27η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή29/04/1817:00
39.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (28η αγ.)Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ
40.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (29η αγ.)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
41.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγ.)ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ