ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο (2η φάση) | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 10/09/23 | 17:00 | 1-2 |
2. | Κύπελλο (3η φάση) | Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Σάββατο | 16/09/23 | 16:30 | 1-3 |
3. | Α Κατηγορία (1η αγ.) | Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 6-0 |
4. | Α Κατηγορία (2η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Τετάρτη | 04/10/23 | 16:00 | 2-2 |
5. | Α Κατηγορία (3η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 1-1 |
6. | Κύπελλο (4η φάση) | ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Τετάρτη | 25/10/23 | 15:30 | 3-0 |
7. | Α Κατηγορία (5η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 0-2 |
8. | Α Κατηγορία (6η αγ.) | Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 1-0 |
9. | Α Κατηγορία (7η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 0-2 |
10. | Κύπελλο (4η φάση) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 22/11/23 | 14:30 | 1-2 |
11. | Α Κατηγορία (8η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 2-2 |
12. | Α Κατηγορία (9η αγ.) | Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 1-0 |
13. | Α Κατηγορία (10η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 0-1 |
14. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 1-10 |
15. | Α Κατηγορία (11η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 18:00 | 4-2 |
16. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 23/12/23 | 12:00 | 3-2 |
17. | Α Κατηγορία (12η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 1-2 |
18. | Α Κατηγορία (13η αγ.) | ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 18:00 | 5-1 |
19. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΤΙΤΑΝΕΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 12:00 | 2-3 |
20. | Α Κατηγορία (14η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 1-3 |
21. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 27/01/24 | 10:00 | 5-1 |
22. | Α Κατηγορία (15η αγ.) | ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 18:00 | 1-2 | |
23. | Α Κατηγορία (16η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 31/01/24 | 15:00 | 2-2 |
24. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 03/02/24 | 12:00 | 1-4 |
25. | Α Κατηγορία (17η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 3-1 |
26. | Α Κατηγορία (18η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΚΟΡΩΝΗΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 1-0 |
27. | Α Κατηγορία (20η αγ.) | Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:00 | 3-0 |
28. | Α Κατηγορία (21η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 28/02/24 | 15:00 | 3-0 |
29. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 02/03/24 | 14:00 | 5-4 |
30. | Α Κατηγορία (22η αγ.) | Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:00 | 1-1 |
31. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΤΙΤΑΝΕΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:00 | 0-2 |
32. | Α Κατηγορία (23η αγ.) | Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:00 | 5-0 |
33. | Α Κατηγορία (24η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 17/03/24 | 15:00 | 1-0 |
34. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 12:00 | Αναβλήθηκε |
35. | Α Κατηγορία (25η αγ.) | Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:00 | 6-0 |
36. | Α Κατηγορία (26η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 27/03/24 | 15:30 | 3-1 |
37. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:00 | 1-6 |
38. | Α Κατηγορία (27η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 15:30 | 1-3 |
39. | Α Κατηγορία (28η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 06/04/24 | 16:00 | 1-2 |
40. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Κυριακή | 07/04/24 | 12:00 | 2-0 |
41. | Α Κατηγορία (29η αγ.) | ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΚΟΡΩΝΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 16:00 | 2-1 |
42. | Α Κατηγορία (30η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | 1-4 |
43. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | |||||
44. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ |