GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α΄ Κατηγορία

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΕΠΣ (για άνοδο στη Γ΄Εθνική Κατηγορία) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο29/09/1217:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο29/09/1217:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.4-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο29/09/1219:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/09/1219:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή30/09/1217:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή30/09/1217:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/09/1217:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή30/09/1217:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο06/10/1216:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.2-3
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΩΡΙΟΥΣάββατο06/10/1216:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/10/1216:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/10/1219:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή07/10/1216:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή07/10/1216:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή07/10/1216:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΑΚΚΑΣ Β.3-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα08/10/1216:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.2-2
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο13/10/1216:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο13/10/1216:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.4-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο13/10/1216:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.5-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/10/1219:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/10/1219:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή14/10/1216:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή14/10/1216:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα15/10/1219:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.3-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο20/10/1215:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο20/10/1215:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.7-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/10/1218:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή21/10/1215:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή21/10/1215:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή21/10/1215:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή21/10/1215:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΔευτέρα22/10/1215:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.0-0
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο27/10/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.3-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο27/10/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο27/10/1218:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο27/10/1218:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή28/10/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή28/10/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή28/10/1215:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα29/10/1218:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο03/11/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο03/11/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.3-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/11/1218:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή04/11/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/11/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.0-3
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή04/11/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή04/11/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα05/11/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΩΡΙΟΥΣάββατο10/11/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.5-3
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο10/11/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο10/11/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο10/11/1218:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή11/11/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ι.4-3
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή11/11/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.4-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή11/11/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.4-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα12/11/1218:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-2
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο17/11/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο17/11/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.2-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο17/11/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/11/1218:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/11/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή18/11/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή18/11/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα19/11/1218:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.0-2
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο24/11/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/11/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο24/11/1218:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ.1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή25/11/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή25/11/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-3
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή25/11/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή25/11/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα26/11/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.3-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/12/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο01/12/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο01/12/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο01/12/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο01/12/1218:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή02/12/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.5-4
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή02/12/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.4-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα03/12/1218:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.0-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΩΡΙΟΥΣάββατο08/12/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/12/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-3
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή09/12/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/12/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή09/12/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-3
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή09/12/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή09/12/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-4
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα10/12/1217:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.0-3
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο15/12/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.1-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο15/12/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/12/1218:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.4-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/12/1218:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή16/12/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή16/12/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή16/12/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή16/12/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο22/12/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-3
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο22/12/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/12/1218:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή23/12/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.4-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή23/12/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή23/12/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή23/12/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή23/12/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-2
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο29/12/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο29/12/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/12/1218:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-5
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο29/12/1218:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-7
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή30/12/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή30/12/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή30/12/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή30/12/1215:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο05/01/1315:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.2-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο05/01/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο05/01/1318:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή06/01/1315:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.3-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή06/01/1315:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή06/01/1315:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή06/01/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα07/01/1315:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-3
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο12/01/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/01/1315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή13/01/1315:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή13/01/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή13/01/1315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/01/1318:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.0-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Δευτέρα14/01/1315:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα14/01/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-4
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο19/01/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο19/01/1315:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.0-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο19/01/1315:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/01/1318:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή20/01/1315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή20/01/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/01/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΔευτέρα21/01/1315:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-1
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο26/01/1315:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο26/01/1315:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/01/1318:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.4-3
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή27/01/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.3-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή27/01/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή27/01/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/01/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή27/01/1315:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-3
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο02/02/1315:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο02/02/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-6
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/02/1318:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/02/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.1-3
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή03/02/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.6-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή03/02/1315:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔευτέρα04/02/1315:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη03/04/1318:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/02/1315:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο09/02/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο09/02/1316:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή10/02/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή10/02/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή10/02/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα11/02/1319:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη13/02/1315:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.1-0
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο16/02/1315:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/02/1318:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/02/1318:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή17/02/1315:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή17/02/1315:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή17/02/1315:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή17/02/1315:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/02/1318:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.3-2
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/02/1315:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο23/02/1315:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/02/1318:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή24/02/1311:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή24/02/1315:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή24/02/1315:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή24/02/1315:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Δευτέρα25/02/1315:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.5-0
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο02/03/1315:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.2-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο02/03/1315:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/03/1318:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή03/03/1315:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή03/03/1315:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/03/1315:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή03/03/1315:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή03/03/1315:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-2
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο09/03/1315:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο09/03/1315:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/03/1318:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/03/1318:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή10/03/1315:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/03/1315:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή10/03/1315:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔευτέρα11/03/1315:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-0
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο23/03/1316:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο23/03/1316:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.4-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή24/03/1316:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή24/03/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή24/03/1316:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή24/03/1316:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή24/03/1316:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/03/1319:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-1
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο30/03/1316:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο30/03/1316:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/03/1319:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο30/03/1319:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή31/03/1317:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή31/03/1317:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή31/03/1317:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/03/1320:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-2
Ρεπό:

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο06/04/1317:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.9-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/04/1317:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο06/04/1317:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή07/04/1317:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή07/04/1317:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΩΡΙΟΥΚυριακή07/04/1317:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή07/04/1317:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή07/04/1317:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-3
Ρεπό:

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο13/04/1317:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο13/04/1317:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.6-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/04/1319:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή14/04/1317:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/04/1317:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.2-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή14/04/1317:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/04/1317:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή14/04/1317:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-0
Ρεπό:

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο20/04/1317:15ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο20/04/1317:15ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο20/04/1317:15ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.7-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/04/1317:15ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-3
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο20/04/1317:15ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/04/1317:15ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο20/04/1317:15ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή21/04/1317:15ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-0
Ρεπό:

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο27/04/1317:15ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο27/04/1317:15ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.1-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο27/04/1317:15ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο27/04/1317:15ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή28/04/1317:15ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή28/04/1317:15ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή28/04/1317:15ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή28/04/1317:15ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ι.4-2
Ρεπό: