Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β΄ Κατηγορία : 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία : 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/10/1116:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο01/10/1116:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή02/10/1116:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή02/10/1116:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.4-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΧΩΡΑΣΚυριακή02/10/1116:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή02/10/1116:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.3-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή02/10/1116:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-0
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο08/10/1116:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο08/10/1116:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΝΑ Ε.2-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/10/1116:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο08/10/1116:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή09/10/1110:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΠΥΛΟΥΚυριακή09/10/1116:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή09/10/1116:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο15/10/1116:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-4
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο15/10/1116:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο15/10/1116:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο15/10/1116:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΥΛΟΥΚυριακή16/10/1110:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.1-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή16/10/1116:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/10/1117:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.3-1
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΥΛΟΥΤετάρτη19/10/1116:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη19/10/1116:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη19/10/1116:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΤετάρτη19/10/1116:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.1-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη19/10/1116:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-4
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΤετάρτη19/10/1116:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.7-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΧΩΡΑΣΤετάρτη19/10/1116:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-3
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο22/10/1115:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.4-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο22/10/1115:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/10/1115:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.2-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/10/1110:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή23/10/1115:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή23/10/1115:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.5-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή23/10/1115:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο29/10/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο29/10/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο29/10/1115:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή30/10/1110:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή30/10/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.4-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή30/10/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/10/1117:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-2
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΥΛΟΥΚυριακή06/11/1110:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-4
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή06/11/1110:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή06/11/1115:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή06/11/1115:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/11/1115:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή06/11/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/11/1116:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.3-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο12/11/1115:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο12/11/1115:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.7-3
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΠΥΛΟΥΚυριακή13/11/1110:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή13/11/1115:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή13/11/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.7-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/11/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/11/1116:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-1
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο19/11/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο19/11/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο19/11/1115:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο19/11/1115:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.4-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο19/11/1115:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή20/11/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/11/1116:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο26/11/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο26/11/1115:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο26/11/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή27/11/1110:30ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή27/11/1110:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΧΩΡΑΣΚυριακή27/11/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/11/1115:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο03/12/1115:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο03/12/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή04/12/1115:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή04/12/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή04/12/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή04/12/1115:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/12/1115:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο10/12/1115:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.7-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο10/12/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.5-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/12/1110:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΛΟΓΓΑΣΚυριακή11/12/1110:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΣΙΨΑΣ Η.2-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή11/12/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή11/12/1115:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/12/1115:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο17/12/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.5-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/12/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή18/12/1110:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή18/12/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΨΑΣ Η.1-3
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή18/12/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή18/12/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή18/12/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-0
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο07/01/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο07/01/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΛΟΓΓΑΣΣάββατο07/01/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο07/01/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-3
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή08/01/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή08/01/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/01/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-3
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο14/01/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο14/01/1215:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/01/1211:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/01/1215:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή15/01/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή15/01/1215:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.0-4
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή15/01/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-4
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο21/01/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.Διακόπηκε
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο21/01/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.2-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο21/01/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.4-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή22/01/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή22/01/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/01/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-3
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή22/01/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-1
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΛΟΓΓΑΣΣάββατο28/01/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο28/01/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/01/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.2-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/01/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή29/01/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΥΛΟΥΚυριακή29/01/1215:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.1-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή29/01/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο04/02/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο04/02/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο04/02/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΠΥΛΟΥΣάββατο04/02/1215:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΟΡΩΝΗΣ Δ.1-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/02/1212:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή05/02/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣΚυριακή05/02/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-2
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΥΛΟΥΣάββατο11/02/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο11/02/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.4-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/02/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.8-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή12/02/1212:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή12/02/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/02/1215:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή12/02/1215:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-2
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο18/02/1215:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο18/02/1215:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-6
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο18/02/1215:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΡΩΝΗΣ Δ.1-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο18/02/1215:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΙΨΑΣ Η.3-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή19/02/1215:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΠΟΥΝΑ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή19/02/1215:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/02/1215:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΙΨΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.5-1
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο03/03/1215:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/03/1215:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο03/03/1215:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΠΥΛΟΥΣάββατο03/03/1215:30ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.4-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο03/03/1215:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΨΑΣ Η.2-5
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή04/03/1215:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή04/03/1215:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.2-1
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο10/03/1215:30ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο10/03/1215:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΙΨΑΣ Η.1-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο10/03/1215:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή11/03/1215:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΧΩΡΑΣΚυριακή11/03/1215:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/03/1215:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/03/1215:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.2-2
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο17/03/1215:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο17/03/1215:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο17/03/1215:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.4-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή18/03/1215:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή18/03/1215:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΟΡΩΝΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/03/1215:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.2-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή18/03/1215:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΧΩΡΑΣΚυριακή25/03/1216:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή25/03/1216:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.6-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/03/1216:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/03/1216:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-1
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή25/03/1216:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή25/03/1216:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΠΥΛΟΥΚυριακή25/03/1216:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.1-4
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο31/03/1216:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.3-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο31/03/1216:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο31/03/1216:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο31/03/1216:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.3-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΠΥΛΟΥΚυριακή01/04/1216:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΨΑΣ Κ.1-4
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή01/04/1216:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή01/04/1216:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΤΣΟΡΩΝΗΣ Δ.2-2
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο07/04/1216:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο07/04/1217:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/04/1216:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.4-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή08/04/1216:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-4
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΛΟΓΓΑΣΚυριακή08/04/1216:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή08/04/1216:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/04/1216:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
Ρεπό: