GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β΄ Κατηγορία : 1ος Όμιλος

<< Αγώνας Μπαράζ Β΄ Κατηγορίας
Β΄ Κατηγορία : 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο01/10/1116:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο01/10/1116:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο01/10/1116:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή02/10/1116:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.1-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΑΝΕΣΙΚυριακή02/10/1116:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΝΑ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή02/10/1116:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-3
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/10/1119:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.1-2
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο08/10/1116:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-5
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο08/10/1116:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο08/10/1116:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-2
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο08/10/1116:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/10/1119:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΟΤΗΣ Β.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/10/1113:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή09/10/1116:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.4-0
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΛΑΤΥΤετάρτη12/10/1116:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη12/10/1116:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΑΝΕΣΙΤετάρτη12/10/1116:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΠΟΤΗΣ Β.2-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΩΡΙΟΥΤετάρτη12/10/1116:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΤετάρτη12/10/1116:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΤετάρτη12/10/1116:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη19/10/1116:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.0-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/10/1116:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-3
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ Σάββατο15/10/1116:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο15/10/1116:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή16/10/1110:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή16/10/1116:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή16/10/1116:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή16/10/1116:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-1
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο22/10/1115:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο22/10/1115:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο22/10/1115:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο22/10/1115:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΑΝΕΣΙΚυριακή23/10/1110:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/10/1115:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή23/10/1115:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο29/10/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο29/10/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-3
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο29/10/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο29/10/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/10/1117:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Ε.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή30/10/1112:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή30/10/1115:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο05/11/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο05/11/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε.2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο05/11/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΠΛΑΤΥΣάββατο05/11/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή06/11/1110:30ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή06/11/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή06/11/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο12/11/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο12/11/1115:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-5
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο12/11/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο12/11/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/11/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο12/11/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή13/11/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο19/11/1114:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο19/11/1115:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/11/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο19/11/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο19/11/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή20/11/1115:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-3
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή20/11/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο26/11/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΑΝΕΣΙΣάββατο26/11/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/11/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο26/11/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή27/11/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.5-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή27/11/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή27/11/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο03/12/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο03/12/1115:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο03/12/1115:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/12/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.0-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο03/12/1115:00ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Ε.2-3
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο03/12/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή04/12/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.0-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο10/12/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.0-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/12/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο10/12/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-1
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο10/12/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή11/12/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.5-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή11/12/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή11/12/1115:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΩΡΙΟΥΣάββατο17/12/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-2
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο17/12/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο17/12/1115:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή18/12/1115:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.6-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή18/12/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/12/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.5-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/12/1115:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-2
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο07/01/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.0-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο07/01/1215:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/01/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/01/1212:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΠΛΑΤΥΚυριακή08/01/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή08/01/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/01/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-1
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΠΛΑΤΥΣάββατο14/01/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/01/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο14/01/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο14/01/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή15/01/1211:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-5
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή15/01/1215:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΡΩΝΗΣ Δ.1-3
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή15/01/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-2
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο21/01/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο21/01/1215:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο21/01/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.3-2
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο21/01/1215:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο21/01/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή22/01/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή22/01/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-1
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο28/01/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο28/01/1215:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΠΛΑΤΥΣάββατο28/01/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο28/01/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο28/01/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΠΟΤΗΣ Β.2-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο28/01/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΙΨΑΣ Η.1-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/01/1215:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο04/02/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-3
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο04/02/1215:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο04/02/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο04/02/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο04/02/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή05/02/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η.3-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/02/1218:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.3-1
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο11/02/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο11/02/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο11/02/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/02/1218:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΠΛΑΤΥΚυριακή12/02/1211:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΣΙΨΑΣ Η.2-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή12/02/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/02/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο18/02/1215:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-3
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο18/02/1215:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΩΡΙΟΥΣάββατο18/02/1215:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/02/1215:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή19/02/1211:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/02/1215:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.4-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΑΝΕΣΙΚυριακή19/02/1215:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-2
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο03/03/1215:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο03/03/1215:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο03/03/1215:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο03/03/1215:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή04/03/1215:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/03/1215:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή04/03/1215:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Σάββατο10/03/1215:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο10/03/1215:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-6
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο10/03/1215:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/03/1215:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο10/03/1215:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.2-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή11/03/1215:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή11/03/1215:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-2
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο17/03/1215:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο17/03/1215:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-4
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/03/1215:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/03/1215:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/03/1215:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή18/03/1215:30ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή18/03/1215:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-1
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο24/03/1215:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο24/03/1215:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-3
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/03/1215:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΛΑΤΥΣάββατο24/03/1215:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-5
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο24/03/1215:30ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.0-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο24/03/1215:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή25/03/1216:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο31/03/1216:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο31/03/1216:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο31/03/1216:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΨΑΣ Η.4-2
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΣάββατο31/03/1216:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/04/1216:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/04/1216:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.2-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΤετάρτη04/04/1216:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο07/04/1216:30ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/04/1219:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΠΛΑΤΥΚυριακή08/04/1216:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-5
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή08/04/1216:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΙΨΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή08/04/1216:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/04/1216:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.0-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΜΑΝΕΣΙΚυριακή08/04/1216:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.3-1
Ρεπό: