GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2018-2019


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο01/09/1818:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΞΥΝΟΣ Σ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.3-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο01/09/1818:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο01/09/1818:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-3
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο01/09/1818:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.0-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο01/09/1818:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή02/09/1818:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.3-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή02/09/1818:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.0-7
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/09/1818:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή02/09/1818:000-3 α.α.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/09/1818:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή02/09/1818:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή02/09/1818:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή02/09/1818:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή02/09/1818:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.4-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή02/09/1818:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/09/1820:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο08/09/1817:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο08/09/1817:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο08/09/1817:003-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο08/09/1817:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-3
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο08/09/1817:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΤΟΧΑΣ Β.1-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο08/09/1817:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.2-4
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή09/09/1817:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΓΓΕΛΗ Μ.0-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΧΩΡΑΣΚυριακή09/09/1817:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή09/09/1817:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.4-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή09/09/1817:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/09/1817:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή09/09/1817:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.4-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή09/09/1817:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.4-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/09/1817:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή09/09/1817:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή09/09/1817:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.8-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη12/09/1817:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.7-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο15/09/1816:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.3-1
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο15/09/1816:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή16/09/1816:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή16/09/1816:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή16/09/1816:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.4-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή16/09/1816:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή16/09/1816:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-0
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή16/09/1816:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο22/09/1816:30
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή23/09/1816:30
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή23/09/1816:30
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή23/09/1816:30