GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο04/11/1715:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο04/11/1715:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή05/11/1711:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-12 α.α.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/11/1711:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.1-1
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα06/11/1715:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.4-1
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο11/11/1715:003-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο11/11/1715:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΧΕΛΗ Φ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-0
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/11/1710:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β.1-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/11/1711:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα13/11/1715:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΚΗΣ Ν.1-0
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο18/11/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΧΕΛΗ Φ.3-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή19/11/1711:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΧΕΛΗ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β.1-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/11/1711:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή19/11/1711:000-3 α.α.
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή19/11/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.3-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο25/11/1715:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/11/1711:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή26/11/1712:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΟΤΗ Σ.1-2
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή26/11/1715:000-3
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα27/11/1715:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.4-0
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο02/12/1715:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.4-1
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή03/12/1711:003-0 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Κυριακή03/12/1712:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή03/12/1715:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα04/12/1715:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο09/12/1715:000-3 α.α.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/12/1715:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.0-2
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο09/12/1715:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή10/12/1710:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΜΠΟΤΗ Σ.5-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/12/1711:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν.4-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/12/1710:003-0 α.α.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή17/12/1711:00ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή17/12/1711:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.2-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή17/12/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα18/12/1715:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΟΧΑΣ Β.4-0
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο13/01/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή14/01/1811:00ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-2
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή14/01/1815:000-3 α.α.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/01/1818:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα15/01/1815:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.3-1
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/01/1810:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.4-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή21/01/1811:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΤΗ Σ.2-1
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή21/01/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.3-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα22/01/1815:003-0 α.α.
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΜΕΣΣΗΝΗΣ3-0 α.α.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο27/01/1815:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΛΥΒΑΡΗΣ Π.1-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/01/1811:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.1-3
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή28/01/1811:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΞΥΝΟΣ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα29/01/1815:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.3-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ0-3 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή04/02/1811:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/02/1811:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή04/02/1815:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.4-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη14/02/1818:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΓΑΚΗΣ Ν.1-2
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"3-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο10/02/1815:30ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή11/02/1811:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.2-4
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/02/1811:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.0-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή11/02/1815:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.4-1
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΜΕΛΙΓΑΛΑ3-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο24/02/1815:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.3-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/02/1810:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-0
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή25/02/1811:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή25/02/1815:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.0-0
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Π.Α.Ο.Κ.0-3 α.α.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο03/03/1815:30ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/03/1811:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α.2-3
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/03/1813:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.0-4
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα05/03/1815:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο10/03/1815:30ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο10/03/1815:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.2-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο10/03/1815:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.3-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/03/1811:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΝΤΟΧΑΣ Β.0-1
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-3 α.α.
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο17/03/1816:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/03/1810:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-4
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα19/03/1816:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Π.Α.Ο.Κ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα19/03/1816:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.0-2
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗ3-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή01/04/1811:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΜΑΙ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/04/1811:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή01/04/1811:00ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.4-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα02/04/1817:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΟΛΥΒΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.3-0
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 0-3 α.α.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο14/04/1817:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
Π.Α.Ο.Κ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο14/04/1817:00ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή15/04/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα16/04/1816:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.2-2
Ρεπό: