GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/09/1716:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α.3-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο30/09/1716:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο30/09/1716:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.3-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή01/10/1716:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή01/10/1716:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/10/1716:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή01/10/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-0
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/10/1716:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο07/10/1716:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο07/10/1716:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο07/10/1716:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή08/10/1716:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-2
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή08/10/1716:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/10/1719:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.1-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο14/10/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή15/10/1715:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/10/1715:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή15/10/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή15/10/1715:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/10/1718:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο21/10/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο21/10/1715:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο21/10/1715:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο21/10/1718:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-0
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή22/10/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή22/10/1715:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/10/1718:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-0
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο28/10/1715:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο28/10/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή29/10/1715:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή29/10/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/10/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.0-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή29/10/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/10/1718:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο04/11/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο04/11/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή05/11/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή05/11/1715:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή05/11/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/11/1718:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-2
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο11/11/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο11/11/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο11/11/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.5-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή12/11/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΩΡΙΟΥΚυριακή12/11/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή12/11/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.2-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/11/1718:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/11/1715:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο18/11/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο18/11/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/11/1715:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.0-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/11/1718:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.0-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο25/11/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.3-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο25/11/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.2-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο25/11/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή26/11/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.3-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΧΩΡΑΣΚυριακή26/11/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή26/11/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.3-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/11/1718:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.3-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/12/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή03/12/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-6
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/12/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.3-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή03/12/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/12/1718:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο09/12/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο09/12/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο09/12/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/12/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή10/12/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή10/12/1715:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/12/1718:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.2-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/12/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο16/12/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-3
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/12/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή17/12/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/12/1718:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο23/12/1715:00
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/12/1715:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο23/12/1715:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο23/12/1715:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο23/12/1715:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/12/1715:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/12/1718:00
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο13/01/1815:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο13/01/1815:00
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/01/1818:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή14/01/1815:00
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/01/1815:00
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή14/01/1815:00
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή14/01/1815:00
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/01/1815:00
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/01/1815:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο20/01/1815:00
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή21/01/1815:00
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή21/01/1815:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/01/1815:00
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή21/01/1815:00
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΧΩΡΑΣ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΕΘΩΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΧΩΡΑΣ
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΘΩΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣ
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΝΗΣ
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΧΩΡΑΣ
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΩΡΙΟΥ
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣ
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΟΡΩΝΗΣ
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Ρεπό: