GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο30/09/1716:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο30/09/1716:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.2-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/09/1719:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή01/10/1716:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.5-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή01/10/1716:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή01/10/1716:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή01/10/1716:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/10/1716:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο07/10/1716:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο07/10/1716:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο07/10/1716:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-4
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή08/10/1716:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.7-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή08/10/1716:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή08/10/1716:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή08/10/1716:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/10/1716:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-3
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο14/10/1715:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-3
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο14/10/1715:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΑΚΚΑΣ Β.3-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/10/1718:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.3-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή15/10/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή15/10/1715:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-4
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή15/10/1715:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή15/10/1715:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή15/10/1715:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο21/10/1715:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο21/10/1715:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο21/10/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή22/10/1715:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή22/10/1715:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή22/10/1715:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-3
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή22/10/1715:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή22/10/1715:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-3
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο28/10/1715:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο28/10/1715:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.5-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο28/10/1715:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-3
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή29/10/1715:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή29/10/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή29/10/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή29/10/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή29/10/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο04/11/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο04/11/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.6-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/11/1718:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή05/11/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.4-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή05/11/1715:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή05/11/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή05/11/1715:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή05/11/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο11/11/1715:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο11/11/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο11/11/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΥΚΑΣ Α.0-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή12/11/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.4-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/11/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή12/11/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.1-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή12/11/1715:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-2
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο18/11/1715:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο18/11/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο18/11/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/11/1718:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή19/11/1715:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή19/11/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/11/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.0-7
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο25/11/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο25/11/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή26/11/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή26/11/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή26/11/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.0-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή26/11/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή26/11/1715:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.4-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή26/11/1715:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο02/12/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο02/12/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/12/1718:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή03/12/1712:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-4
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή03/12/1715:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή03/12/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.4-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή03/12/1715:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-0
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο09/12/1715:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-6
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή10/12/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.3-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή10/12/1715:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή10/12/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-1
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή10/12/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή10/12/1715:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-4
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/12/1719:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.5-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο16/12/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο16/12/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο16/12/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο16/12/1715:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-4
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/12/1718:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή17/12/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή17/12/1715:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-4
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή17/12/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο06/01/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-7
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή07/01/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.5-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή07/01/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.3-1
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή07/01/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή07/01/1815:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή07/01/1815:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/01/1815:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο13/01/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο13/01/1815:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.4-3
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο13/01/1815:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή14/01/1815:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή14/01/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή14/01/1815:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/01/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή14/01/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-3
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο20/01/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο20/01/1815:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/01/1818:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή21/01/1815:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/01/1815:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-3
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή21/01/1815:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή21/01/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-1
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο27/01/1815:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο27/01/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο27/01/1815:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-5
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή28/01/1815:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή28/01/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή28/01/1815:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή28/01/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή28/01/1815:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-1
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο03/02/1815:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-6
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο03/02/1815:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο03/02/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/02/1818:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή04/02/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α.0-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή04/02/1815:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή04/02/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή04/02/1815:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο10/02/1815:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο10/02/1815:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο10/02/1815:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή11/02/1815:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή11/02/1815:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή11/02/1815:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή11/02/1815:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/02/1815:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/02/1815:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο24/02/1815:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/02/1818:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή25/02/1815:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή25/02/1815:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή25/02/1815:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή25/02/1815:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.6-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή25/02/1815:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-0
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο03/03/1815:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-6
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο03/03/1815:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.5-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο03/03/1815:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/03/1818:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή04/03/1815:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή04/03/1815:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-3
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή04/03/1815:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή04/03/1815:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α.3-0
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο10/03/1815:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο10/03/1815:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο10/03/1815:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο10/03/1815:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-3
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή11/03/1815:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/03/1815:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή11/03/1815:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή11/03/1815:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο17/03/1816:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο17/03/1816:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο17/03/1816:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.4-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/03/1819:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή18/03/1816:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή18/03/1816:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/03/1816:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή18/03/1816:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.1-3
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο24/03/1816:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/03/1816:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.4-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο24/03/1816:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.0-3
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή25/03/1817:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή25/03/1817:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή25/03/1817:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή25/03/1817:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή25/03/1817:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.4-0
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο31/03/1817:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο31/03/1817:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο31/03/1817:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.8-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο31/03/1820:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/04/1817:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.7-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή01/04/1817:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή01/04/1817:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.0-4
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή01/04/1817:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο14/04/1817:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο14/04/1817:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-3
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο14/04/1817:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο14/04/1817:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή15/04/1817:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή15/04/1817:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή15/04/1817:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή15/04/1817:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο21/04/1817:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο21/04/1817:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.6-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο21/04/1817:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο21/04/1820:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-4
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή22/04/1811:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-3
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή22/04/1817:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή22/04/1817:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή22/04/1817:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-5
Ρεπό:

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο28/04/1817:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο28/04/1817:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-4
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο28/04/1817:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο28/04/1817:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.2-4
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή29/04/1817:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.6-1
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή29/04/1817:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή29/04/1817:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή29/04/1817:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-0
Ρεπό:

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο05/05/1817:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο05/05/1817:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο05/05/1817:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή06/05/1817:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή06/05/1817:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-3
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή06/05/1817:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή06/05/1817:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.4-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή06/05/1817:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-0
Ρεπό:

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο12/05/1817:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/05/1817:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.5-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο12/05/1817:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.5-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή13/05/1817:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή13/05/1817:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.8-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή13/05/1817:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή13/05/1817:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή13/05/1817:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-7
Ρεπό:

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο19/05/1817:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.6-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο19/05/1817:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο19/05/1817:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο19/05/1817:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.6-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο19/05/1817:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο19/05/1817:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.3-3
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο19/05/1817:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή20/05/1817:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.2-9
Ρεπό: