GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο24/09/1616:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/09/1616:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο24/09/1616:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.2-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο24/09/1616:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή25/09/1616:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή25/09/1616:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή25/09/1616:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.4-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/09/1619:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α.3-1
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο01/10/1616:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο01/10/1616:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή02/10/1616:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή02/10/1616:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή02/10/1616:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή02/10/1616:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.2-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή02/10/1616:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή02/10/1616:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο08/10/1616:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/10/1616:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/10/1619:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.0-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή09/10/1616:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/10/1616:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΑΝΤΑΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή09/10/1616:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή09/10/1616:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή09/10/1616:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/10/1615:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο15/10/1615:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο15/10/1615:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο15/10/1615:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή16/10/1615:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή16/10/1615:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή16/10/1615:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.1-3
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή16/10/1615:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-3
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο22/10/1615:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο22/10/1615:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-5
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/10/1618:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-2
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή23/10/1615:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή23/10/1615:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΥΚΑΣ Α.5-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή23/10/1615:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή23/10/1615:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή23/10/1615:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο29/10/1615:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο29/10/1615:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο29/10/1615:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)3-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή30/10/1615:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή30/10/1615:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-2
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο05/11/1615:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο05/11/1615:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο05/11/1615:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-3
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή06/11/1615:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή06/11/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή06/11/1615:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή06/11/1615:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή06/11/1615:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/11/1615:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο12/11/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/11/1618:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή13/11/1615:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.5-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/11/1615:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή13/11/1615:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή13/11/1615:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο19/11/1615:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.1-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/11/1615:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή20/11/1615:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-3
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή20/11/1615:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή20/11/1615:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή20/11/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή20/11/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή20/11/1615:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο26/11/1615:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/11/1615:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή27/11/1615:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-4
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή27/11/1615:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή27/11/1615:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη30/11/1619:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη30/11/1619:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-2
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο03/12/1615:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή04/12/1615:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή04/12/1615:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή04/12/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή04/12/1615:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή04/12/1615:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.0-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή04/12/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή04/12/1615:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-1
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο10/12/1615:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο10/12/1615:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο10/12/1615:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/12/1618:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή11/12/1615:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή11/12/1615:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.0-4
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή11/12/1615:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή11/12/1615:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο17/12/1615:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.7-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο17/12/1615:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-2
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή18/12/1615:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή18/12/1615:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή18/12/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή18/12/1615:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/12/1615:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-4
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή18/12/1615:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-0
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο07/01/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο07/01/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/01/1718:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή08/01/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή08/01/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή08/01/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή08/01/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή08/01/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο14/01/1715:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.3-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο14/01/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΕΚΚΑΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)0-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/01/1718:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-0
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή15/01/1715:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.6-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή15/01/1715:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή15/01/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή15/01/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή15/01/1715:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-2
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο21/01/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.6-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο21/01/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο21/01/1718:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή22/01/1715:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-4
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή22/01/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή22/01/1715:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή22/01/1715:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή22/01/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-4
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο28/01/1715:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο28/01/1715:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο28/01/1715:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-5
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο28/01/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.3-0 α.α.
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/01/1718:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο28/01/1718:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)0-0
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή29/01/1715:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-0
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο04/02/1715:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)0-4
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο04/02/1715:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο04/02/1715:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-3 α.α.
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή05/02/1715:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή05/02/1715:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή05/02/1715:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή05/02/1715:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-3
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή05/02/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-1
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο11/02/1715:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/02/1718:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή12/02/1715:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή12/02/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή12/02/1715:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.3-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή12/02/1715:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή12/02/1715:300-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/02/1715:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.4-1
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/02/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο18/02/1715:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο18/02/1715:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο18/02/1715:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή19/02/1715:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή19/02/1715:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή19/02/1715:303-0 α.α.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή19/02/1715:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο04/03/1715:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο04/03/1715:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο04/03/1715:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-0
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή05/03/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή05/03/1715:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή05/03/1715:300-3 α.α.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή05/03/1715:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή05/03/1715:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-0
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο11/03/1715:303-0 α.α.
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/03/1718:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-2
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή12/03/1715:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή12/03/1715:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/03/1715:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.3-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/03/1715:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή12/03/1715:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή12/03/1715:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο18/03/1716:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο18/03/1716:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο18/03/1716:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή19/03/1716:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή19/03/1716:000-3 α.α.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή19/03/1716:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή19/03/1716:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή19/03/1716:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-0
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο25/03/1716:303-0 α.α.
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο25/03/1716:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο25/03/1716:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/03/1719:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή26/03/1717:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή26/03/1717:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.6-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή26/03/1717:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)2-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή26/03/1717:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο01/04/1717:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)4-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο01/04/1717:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή02/04/1717:003-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή02/04/1717:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή02/04/1717:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή02/04/1717:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή02/04/1717:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή02/04/1717:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-0
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/04/1717:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο08/04/1717:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο08/04/1717:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/04/1720:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή09/04/1717:000-3 α.α.
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή09/04/1717:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή09/04/1717:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/04/1717:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.2-1
Ρεπό:

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο22/04/1717:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.4-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο22/04/1717:303-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο22/04/1717:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/04/1717:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή23/04/1717:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή23/04/1717:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή23/04/1717:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-5
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή23/04/1717:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-4
Ρεπό:

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο29/04/1717:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο29/04/1717:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/04/1720:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή30/04/1717:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή30/04/1717:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή30/04/1717:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή30/04/1717:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.5-0
Ρεπό:

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ3-0 α.α.
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή07/05/1717:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή07/05/1717:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή07/05/1717:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή07/05/1717:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή07/05/1717:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή07/05/1717:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-4
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/05/1720:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-3
Ρεπό:

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή14/05/1717:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή14/05/1717:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή14/05/1717:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή14/05/1717:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/05/1717:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή14/05/1717:300-3 α.α.
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή14/05/1717:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή14/05/1717:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
Ρεπό: