GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ

<< ΚΥΠΕΛΛΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΠΛΑΤΣΑΣΤετάρτη20/08/1418:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-1 (πεν: 4-3)
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη20/08/1419:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ (2ος Αγώνας)
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο23/08/1418:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο23/08/1418:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο23/08/1418:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΕΛΟ Α., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.5-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο23/08/1418:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.5-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο23/08/1418:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο23/08/1418:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο23/08/1418:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή24/08/1418:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή24/08/1418:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.5-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή24/08/1418:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή24/08/1418:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0 α.α.
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή24/08/1418:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή24/08/1418:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή24/08/1418:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.5-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή24/08/1418:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή24/08/1418:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΕΛΟ Α.1-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (2ος Αγώνας)ΑΡΙΟΣΣάββατο30/08/1417:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. (2ος Αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο30/08/1417:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ (2ος Αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/08/1417:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ (2ος Αγώνας)ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο30/08/1417:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ (2ος Αγώνας)ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο30/08/1417:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΥΚΑΣ Α.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ (2ος Αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/08/1420:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ (2ος Αγώνας)ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή31/08/1417:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ (2ος Αγώνας)ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή31/08/1417:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (2ος Αγώνας)ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή31/08/1417:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΥΚΑΣ Α.0-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ (2ος Αγώνας)ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή31/08/1417:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.3-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ (2ος Αγώνας)ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή31/08/1417:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.0-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ (2ος Αγώνας)ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή31/08/1417:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0 (πεν: 3-5)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ (2ος Αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/08/1417:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (2ος Αγώνας)ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή31/08/1417:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (2ος Αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/08/1420:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη03/09/1417:45ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη03/09/1417:45ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη03/09/1417:45ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη03/09/1417:45ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-3
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη03/09/1417:45ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.3-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΩΡΙΟΥΤετάρτη03/09/1417:45ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΤετάρτη03/09/1417:45ΝΙΚΑΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη03/09/1418:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο06/09/1417:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο06/09/1417:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.5-3
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή07/09/1417:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΕΛΟ Α.0-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή07/09/1417:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-3
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή07/09/1417:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή07/09/1417:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.3-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΠΥΛΟΥΚυριακή07/09/1417:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή07/09/1417:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή14/09/1417:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή14/09/1417:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή14/09/1417:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή14/09/1417:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ (2ος Αγώνας)ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη12/11/1414:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ (2ος Αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη26/11/1414:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (2ος Αγώνας)ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΤετάρτη26/11/1414:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ (2ος Αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη03/12/1414:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1ος Αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη07/01/1515:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (1ος Αγώνας)ΠΥΛΟΥΤετάρτη07/01/1515:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (2ος Αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη18/02/1515:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.2-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ (2ος Αγώνας)ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΤετάρτη18/02/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ (Τελικός)ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη04/03/1518:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-0 (πεν: 2-4)