GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Κύπελλο Ερασιτεχνών Μεσσηνίας "Zwitter pharmaceuticals Ε.Π.Ε."


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ (αγώνας Νοκ-άουτ)ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο24/08/1320:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (αγώνας Νοκ-άουτ )ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή25/08/1318:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1ος αγώνας)ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο31/08/1317:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ (1ος αγώνας)ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο31/08/1317:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο31/08/1317:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ (1ος αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο31/08/1317:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.5-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο31/08/1320:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.0-6
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ (1ος αγώνας)ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή01/09/1317:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.4-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ (1ος αγώνας)ΔΩΡΙΟΥΚυριακή01/09/1317:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-3
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1ος αγώνας)ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή01/09/1317:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.4-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ (1ος αγώνας)ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή01/09/1317:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/09/1317:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-2
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1ος αγώνας)ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή01/09/1317:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ (1ος αγώνας)ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή01/09/1317:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.2-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ (1ος αγώνας)ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή01/09/1317:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.4-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1ος αγώνας)ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή01/09/1317:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/09/1320:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ (1ος αγώνας)ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη04/09/1317:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/09/1317:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ (2ος αγώνας)ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο07/09/1317:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ (2ος αγώνας)ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο07/09/1317:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (2ος αγώνας)ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο07/09/1317:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (2ος αγώνας)ΠΥΛΟΥΣάββατο07/09/1317:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.0-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (2ος αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο07/09/1317:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/09/1320:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ (2ος αγώνας)ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή08/09/1317:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (2ος αγώνας)ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή08/09/1317:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-5
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ (2ος αγώνας)ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή08/09/1317:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ (2ος αγώνας)ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή08/09/1317:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/09/1317:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ (2ος αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/09/1317:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (2ος αγώνας)ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/09/1318:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/09/1320:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ (2ος αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα09/09/1317:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1oς Αγώνας)ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη11/09/1317:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ (1oς Αγώνας)ΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη11/09/1317:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ (1oς Αγώνας)ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΤετάρτη11/09/1317:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.3-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ (1oς Αγώνας)ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη11/09/1317:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ (1oς Αγώνας)ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη11/09/1317:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ (1oς Αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη11/09/1317:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.1-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (1oς Αγώνας)ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΤετάρτη11/09/1317:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.4-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (1oς Αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη11/09/1319:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΟ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ (2oς Αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο14/09/1317:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ (2oς Αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/09/1317:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-8
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ (2oς Αγώνας)ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή15/09/1317:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ (2oς Αγώνας)ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή15/09/1317:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ (2oς Αγώνας)ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή15/09/1317:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ (2oς Αγώνας)ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή15/09/1317:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (2oς Αγώνας)ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή15/09/1317:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (2oς Αγώνας)ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή15/09/1317:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ (1oς Αγώνας)ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο21/09/1317:15ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (1oς Αγώνας)ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο21/09/1317:15ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.0-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ (1oς Αγώνας)ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή22/09/1317:15ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ (1oς Αγώνας)ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή22/09/1317:15ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ (2oς Αγώνας)ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή29/09/1316:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-6
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (2oς Αγώνας)ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή29/09/1316:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ (2oς Αγώνας)ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή29/09/1316:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (2oς Αγώνας)ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή29/09/1316:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (1ος αγώνας)ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη15/01/1415:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.5-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (1ος αγώνας)ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη15/01/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ (2ος αγώνας)ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΤετάρτη05/02/1414:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ (2ος αγώνας)ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΤετάρτη05/02/1414:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (Τελικός Αγώνας)ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη12/03/1418:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1 (πεν: 5-3)