Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Γ΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος "StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ"

<< Γ΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος "StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ"
Γ΄ Κατηγορία - 3ος Όμιλος "StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ" >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο26/10/1315:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΕΛΟ Α., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.1-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο26/10/1315:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.0-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο26/10/1315:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑ Μ.0-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή27/10/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑ Μ.2-1
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο02/11/1315:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΕΛΟ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο02/11/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή03/11/1311:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.4-2
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή03/11/1311:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΤΗ Σ.2-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή10/11/1311:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή10/11/1311:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή10/11/1315:00ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη20/11/1315:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΕΛΟ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.3-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο16/11/1315:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΤΗ Σ.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο16/11/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή17/11/1311:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-6
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή17/11/1315:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-4
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/11/1311:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.6-1
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή24/11/1311:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή24/11/1311:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.3-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή24/11/1315:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.6-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο30/11/1315:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.1-2
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΧΑΤΖΗΚυριακή01/12/1311:00ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή01/12/1311:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/12/1312:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.5-2
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο07/12/1315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-1
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή08/12/1311:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-5
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή08/12/1311:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή08/12/1315:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-0
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή22/12/1311:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΤΣΕΛΟ Α.2-0
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚυριακή22/12/1311:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή22/12/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/12/1315:00ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΥΛΟΥΣάββατο11/01/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο11/01/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΟ Α.0-4
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή12/01/1411:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/01/1412:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/01/1410:30ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.3-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή19/01/1411:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή19/01/1411:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΕΛΟ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.7-3
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή19/01/1411:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-3
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΧΑΤΖΗΣάββατο25/01/1415:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο25/01/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/01/1410:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΚυριακή26/01/1411:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.5-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΧΑΤΖΗΣάββατο08/02/1415:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-5
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο08/02/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή09/02/1411:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/02/1412:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣάββατο15/02/1415:30ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο15/02/1415:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο15/02/1415:30ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ.7-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/02/1415:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.1-1
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣάββατο22/02/1415:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.5-2
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/02/1415:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΣάββατο22/02/1415:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο22/02/1415:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
Ρεπό: