GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Γ΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος "StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ"

<< ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ Γ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Γ΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος "StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ" >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΠΛΑΤΥΣάββατο26/10/1315:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-2
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή27/10/1311:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή27/10/1311:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΠΟΤΗ Σ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.3-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ , Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο02/11/1315:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-2
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή03/11/1311:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΓΙΑΓΙΑ Ε.3-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή03/11/1315:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ , ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο09/11/1315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΩΡΙΟΥΣάββατο09/11/1315:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-3
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή10/11/1311:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ.5-2
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ, Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο16/11/1315:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΖΕΡΒΑ Μ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο16/11/1315:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΠΛΑΤΥΚυριακή17/11/1311:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ, Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο23/11/1315:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΩΡΙΟΥΣάββατο23/11/1315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή24/11/1311:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.5-0
Ρεπό: Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ , ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο30/11/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο30/11/1315:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.0-3
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο30/11/1315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-2
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ, Π.Α.Ο.Κ.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο07/12/1315:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή08/12/1311:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΕΛΟ Α., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή08/12/1311:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.6-0
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ, Π.Α.Ο.Κ.

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο14/12/1315:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-5
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο14/12/1315:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΤΣΕΛΟ Α.3-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο14/12/1315:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-3
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο14/12/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΖΕΡΒΑ Μ.2-2
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΠΛΑΤΥΣάββατο21/12/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο21/12/1315:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή22/12/1311:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-1
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ, Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο04/01/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-4
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.Κ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο04/01/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή05/01/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.2-2
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ , Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο11/01/1415:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.6-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΠΛΑΤΥΣάββατο11/01/1415:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή12/01/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-3
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ , ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΠΛΑΤΥΣάββατο18/01/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-3
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή19/01/1412:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή19/01/1415:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ, Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή26/01/1411:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή26/01/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη05/02/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ, Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο08/02/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑ Μ.1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο08/02/1415:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο08/02/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ , ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο15/02/1415:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή16/02/1411:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔευτέρα17/02/1415:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ, Π.Α.Ο.Κ.

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο22/02/1415:30ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο22/02/1415:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.4-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή23/02/1415:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ, Π.Α.Ο.Κ.

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο08/03/1415:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΠΛΑΤΥΣάββατο08/03/1415:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο08/03/1415:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή09/03/1415:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή16/03/1415:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή16/03/1415:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή16/03/1415:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-6
Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ, Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ