micalopoulos
zwitter
orthokinisi
ballers cafe
πατικοπουλος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

Πρώτο Προηγούμενο 107 από 302 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο (2η φάση)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή10/09/2317:001-6
2.Β Κατηγορία (1η αγ.)Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή01/10/2316:002-2
3.Β Κατηγορία (2η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Τετάρτη11/10/2316:003-3
4.Β Κατηγορία (3η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή22/10/2316:003-2
5.Β Κατηγορία (4η αγ.)ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο28/10/2315:003-0
6.Β Κατηγορία (5η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο04/11/2315:000-0
7.Β Κατηγορία (6η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο11/11/2315:001-0
8.Β Κατηγορία (7η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο18/11/2315:003-2
9.Β Κατηγορία (8η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο25/11/2315:001-3
10.Β Κατηγορία (9η αγ.)Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΛΟΓΓΑΣΚυριακή03/12/2315:002-3
11.Β Κατηγορία (10η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο09/12/2315:000-1
12.Β Κατηγορία (11η αγ.)Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο16/12/2315:000-6
13.Β Κατηγορία (12η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Τετάρτη10/01/2415:003-2
14.Β Κατηγορία (13η αγ.)ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο13/01/2415:001-0
15.Β Κατηγορία (14η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή21/01/2415:000-0
16.Β Κατηγορία (15η αγ.)ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΙΟΣΚυριακή28/01/2415:001-2
17.Β Κατηγορία (16η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΛΑΤΥΣάββατο03/02/2415:001-2
18.Β Κατηγορία (17η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΛΑΤΥΤετάρτη07/02/2415:003-1
19.Β Κατηγορία (18η αγ.)ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή11/02/2415:001-1
20.Β Κατηγορία (19η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΠΛΑΤΥΚυριακή18/02/2415:002-3
21.Β Κατηγορία (20η αγ.)ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή25/02/2415:005-2
22.Β Κατηγορία (21η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΠΛΑΤΥΚυριακή03/03/2415:001-1
23.Β Κατηγορία (22η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο09/03/2415:006-2
24.Β Κατηγορία (23η αγ.)Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/03/2415:003-0
25.Β Κατηγορία (24η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΛΑΤΥΤετάρτη20/03/2415:002-2
26.Β Κατηγορία (25η αγ.)Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή24/03/2415:005-1
27.Β Κατηγορία (26η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή31/03/2415:303-0
28.Β Κατηγορία (27η αγ.)ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο06/04/2416:008-2
29.Β Κατηγορία (28η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΠΛΑΤΥΣάββατο13/04/2416:001-3
30.Β Κατηγορία (29η αγ.)ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο20/04/2416:002-0
31.Β Κατηγορία (30η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΠΛΑΤΥΣάββατο27/04/2416:003-3