zwitter
ballers cafe
orthokinisi
πατικοπουλος
Κωστέας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή19/09/2116:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή19/09/2116:300-3 α.α.
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή19/09/2116:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή19/09/2116:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή19/09/2116:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.5-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο30/10/2114:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.0-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο30/10/2115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο30/10/2115:003-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο30/10/2115:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο30/10/2115:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο30/10/2115:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο30/10/2115:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.1-2
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο30/10/2118:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΚΑΒΑΣ Α.4-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή31/10/2115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή31/10/2115:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-9
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή31/10/2115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή31/10/2115:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-4
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Κυριακή31/10/2115:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη03/11/2115:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.2-2 (πεν: 3-5)
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΤετάρτη17/11/2114:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.3-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΤετάρτη01/12/2114:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΤετάρτη01/12/2114:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.4-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη01/12/2114:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΤετάρτη01/12/2114:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη01/12/2116:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη01/12/2117:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-0 (πεν: 5-4)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη01/12/2119:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΟΡΩΝΗΣΤετάρτη08/12/2114:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη15/12/2115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.0-1
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη15/12/2115:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη15/12/2115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.3-2
ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη15/12/2118:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη09/02/2215:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΤετάρτη09/02/2215:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΤετάρτη09/02/2215:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη09/02/2219:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη02/03/2215:30ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη02/03/2215:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-0
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΤετάρτη09/03/2215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη09/03/2215:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.1-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Τετάρτη20/04/2218:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-1