Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
15ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2019


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΔευτέρα08/04/1917:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.0-2
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα08/04/1917:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.6-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔευτέρα08/04/1917:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα08/04/1917:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη10/04/1917:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Πέμπτη18/07/1918:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΑΙ Α.3-0 α.α.
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα15/04/1916:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΩΣΤΑΣ Π.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΛΙΓΑΛΑΔευτέρα15/04/1917:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.3-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα15/04/1917:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα15/04/1917:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.7-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα15/04/1918:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΜΑΙ Α.0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη24/07/1918:003-0 α.α.
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα06/05/1917:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Δευτέρα06/05/1917:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.3-2
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα06/05/1917:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα06/05/1917:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.3-3
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔευτέρα06/05/1917:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα06/05/1918:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα13/05/1916:30ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΔευτέρα13/05/1917:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.2-3
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα13/05/1917:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα13/05/1917:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ.0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα13/05/1917:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.7-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα13/05/1918:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.0-1
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα20/05/1916:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.1-3
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα20/05/1917:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΔευτέρα20/05/1917:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.4-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα20/05/1917:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα20/05/1918:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.1-5
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΠέμπτη18/07/1918:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.3-0 α.α.
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα27/05/1917:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.2-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα27/05/1918:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα27/05/1918:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα27/05/1918:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.2-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα27/05/1919:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.0-4
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Π.Α.Ο.Κ.0-3 α.α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα03/06/1918:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.4-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα03/06/1918:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.3-0 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα03/06/1918:30ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.1-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα03/06/1918:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα03/06/1919:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.2-4
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 3-0 α.α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα10/06/1918:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα10/06/1918:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.3-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα10/06/1918:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα10/06/1919:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.1-3
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΠέμπτη11/07/1918:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.3-2
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 3-0 α.α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα24/06/1918:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔευτέρα24/06/1918:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.4-0
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.Κ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα24/06/1918:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0 α.α.
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα24/06/1918:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα24/06/1919:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.2-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα01/07/1918:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα01/07/1918:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.3-6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα01/07/1918:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα01/07/1918:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα01/07/1919:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα08/07/1918:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα08/07/1918:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.2-4
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔευτέρα08/07/1918:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.4-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα08/07/1918:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα08/07/1919:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.3-1
Ρεπό: