Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Γ΄ Κατηγορία : 1ος Όμιλος

<< Αγώνες Μπαράζ
Γ΄ Κατηγορία : 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο16/10/1016:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/10/1016:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο16/10/1016:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή17/10/1011:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο23/10/1015:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο23/10/1015:30ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο23/10/1015:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο23/10/1015:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο30/10/1015:30ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο30/10/1015:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή31/10/1011:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΒΕΡΓΗΣ Γ.0-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή31/10/1018:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Ρεπό: Α.Ο. ΣΕΛΛΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο13/11/1015:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο13/11/1015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.1-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/11/1013:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΟΤΗΣ Β.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή14/11/1015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΒΕΡΓΗΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο20/11/1015:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-4
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο20/11/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο20/11/1015:00ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-3
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο20/11/1015:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο27/11/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΒΕΡΓΗΣ Γ.3-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο27/11/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.3-0 α.α.
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο27/11/1015:00ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.0-6
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή28/11/1015:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-7
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο04/12/1015:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΤΗΣ Β.3-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο04/12/1015:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο04/12/1015:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.4-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο04/12/1015:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΒΕΡΓΗΣ Γ.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο11/12/1015:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-4
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο11/12/1015:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΕΡΓΗΣ Γ.0-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή12/12/1011:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΤΗΣ Β.2-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή12/12/1015:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-0
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο18/12/1015:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.0-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο18/12/1015:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο18/12/1015:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή19/12/1011:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-6
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο08/01/1115:000-3 α.α.
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο08/01/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο08/01/1115:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή09/01/1115:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο15/01/1115:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο15/01/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.3-3
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή16/01/1100:003-0 α.α.
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή16/01/1110:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο22/01/1115:000-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο22/01/1115:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο22/01/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή23/01/1115:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.5-0
Ρεπό: Α.Ο. ΣΕΛΛΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο29/01/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο29/01/1115:00ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο29/01/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή30/01/1111:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο05/02/1115:003-0 α.α.
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο05/02/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.4-1
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο05/02/1115:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.Διακόπηκε α.α.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή06/02/1111:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.5-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο12/02/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο12/02/1115:000-3 α.α.
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο12/02/1115:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή13/02/1115:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο19/02/1115:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο19/02/1115:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο19/02/1115:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο26/02/1115:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο26/02/1115:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.5-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/02/1115:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.1-1
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο12/03/1115:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-4
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο12/03/1115:30ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/03/1115:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-1
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ