Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Γ΄ Κατηγορία : 2ος Όμιλος

<< Γ΄ Κατηγορία : 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο16/10/1016:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.3-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο16/10/1016:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/10/1010:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/10/1014:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-0
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή17/10/1016:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο23/10/1015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΜΠΟΤΗΣ Β.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο23/10/1015:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-2
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/10/1010:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή24/10/1010:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/10/1015:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-5
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/10/1018:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/10/1009:50ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-3
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή31/10/1012:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή31/10/1012:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή31/10/1015:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΒΕΡΓΗΣ Γ.1-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο13/11/1015:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο13/11/1015:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/11/1015:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/11/1018:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή14/11/1015:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/11/1015:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-0
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή21/11/1011:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή21/11/1012:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/11/1012:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.0-3
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή21/11/1015:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο27/11/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο27/11/1015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/11/1010:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-3
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή28/11/1015:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΕΡΓΗΣ Γ.0-5
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/11/1017:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.3-1
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο04/12/1015:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο04/12/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-4
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΥΛΟΥΣάββατο04/12/1015:00ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.4-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/12/1018:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.1-2
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/12/1010:30ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/12/1015:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/12/1018:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΤΗΣ Β.1-2
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή12/12/1010:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή12/12/1011:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.5-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή12/12/1015:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΒΕΡΓΗΣ Γ.5-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο18/12/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο18/12/1015:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0 α.α.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/12/1010:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/12/1014:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-4
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή19/12/1015:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-2
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο08/01/1115:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/01/1111:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΟΤΗΣ Β.2-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/01/1111:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-7
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή09/01/1112:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/01/1113:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.4-0
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο15/01/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΥΛΟΥΣάββατο15/01/1115:00ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/01/1118:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΠΟΤΗΣ Β.4-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/01/1112:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή16/01/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-1
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο22/01/1115:003-0 α.α.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο22/01/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-0 α.α.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/01/1110:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή23/01/1111:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.4-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/01/1113:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή30/01/1111:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή30/01/1112:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-3
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/01/1112:00ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΣΙΨΑΣ Η.2-6
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/01/1115:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή30/01/1115:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.3-0 α.α.
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο05/02/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΣΙΨΑΣ Η.7-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο05/02/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.3-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/02/1110:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.0-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/02/1113:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή06/02/1115:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-2
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο12/02/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/02/1110:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/02/1113:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή13/02/1115:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/02/1118:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.4-3
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/02/1115:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΟΤΗΣ Β.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο19/02/1115:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή20/02/1111:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.5-3
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή20/02/1115:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.3-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/02/1115:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/02/1111:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/02/1111:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή27/02/1111:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-2
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή27/02/1111:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-4
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή27/02/1115:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.6-2
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/03/1115:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΟΤΗΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή13/03/1111:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή13/03/1111:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-6
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή13/03/1111:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/03/1111:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-0
Ρεπό: