GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2014-2015

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο20/09/1417:15ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο20/09/1417:15ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή21/09/1417:15ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-3
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή21/09/1417:15ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή21/09/1417:15ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή21/09/1417:15ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή21/09/1417:15ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή21/09/1417:15ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-4
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο27/09/1416:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο27/09/1416:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο27/09/1416:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο27/09/1416:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή28/09/1416:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή28/09/1416:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή28/09/1416:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή28/09/1416:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-3
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΤετάρτη08/10/1416:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΤετάρτη08/10/1416:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη08/10/1416:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΑΚΚΑΣ Β.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη08/10/1416:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΤετάρτη08/10/1416:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη08/10/1416:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη08/10/1416:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΩΡΙΟΥΤετάρτη08/10/1416:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.3-1
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο11/10/1416:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο11/10/1416:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/10/1416:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/10/1416:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή12/10/1416:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή12/10/1416:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή12/10/1416:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή12/10/1416:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΑΚΚΑΣ Β.0-3
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο18/10/1415:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο18/10/1415:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο18/10/1415:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο18/10/1415:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή19/10/1415:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή19/10/1415:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-3
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΠΥΛΟΥΚυριακή19/10/1415:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή19/10/1415:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-2
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο25/10/1415:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο25/10/1415:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο25/10/1415:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο25/10/1415:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή26/10/1415:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.3-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή26/10/1415:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή26/10/1415:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΣΑΚΚΑΣ Β.1-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΥΛΟΥΚυριακή26/10/1415:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη29/10/1415:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΤετάρτη29/10/1415:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη29/10/1415:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΤετάρτη29/10/1415:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΛΟΓΓΑΣΤετάρτη29/10/1415:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΤετάρτη29/10/1415:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη29/10/1415:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΤετάρτη29/10/1415:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΚΚΑΣ Β.5-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο01/11/1415:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ.0-4
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο01/11/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο01/11/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή02/11/1415:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.3-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή02/11/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή02/11/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/11/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή02/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-1
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο08/11/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο08/11/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο08/11/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-2
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή09/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/11/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή09/11/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή09/11/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή09/11/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-2
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο15/11/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο15/11/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο15/11/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή16/11/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή16/11/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή16/11/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-4
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή16/11/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή16/11/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-3
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο22/11/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.2-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή23/11/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή23/11/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-4
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή23/11/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή23/11/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή23/11/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή23/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-4
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο29/11/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.4-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο29/11/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-3
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο29/11/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή30/11/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΠΥΛΟΥΚυριακή30/11/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή30/11/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-3
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή30/11/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή30/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο06/12/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο06/12/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο06/12/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο06/12/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή07/12/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή07/12/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή07/12/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο13/12/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο13/12/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-3
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο13/12/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/12/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή14/12/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή14/12/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή14/12/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή14/12/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο20/12/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο20/12/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-8
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο20/12/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο20/12/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή21/12/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή21/12/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή21/12/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή21/12/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.0-0
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο10/01/1515:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.4-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο10/01/1515:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο10/01/1515:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.5-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή11/01/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή11/01/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-3
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή11/01/1515:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή11/01/1515:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή11/01/1515:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο17/01/1515:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο17/01/1515:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο17/01/1515:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.3-3
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΩΡΙΟΥΣάββατο17/01/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή18/01/1515:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΠΥΛΟΥΚυριακή18/01/1515:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή18/01/1515:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή18/01/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-2
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤετάρτη21/01/1515:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη21/01/1515:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΤετάρτη21/01/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη21/01/1515:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη21/01/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη21/01/1515:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΡΦΑΡΩΝΤετάρτη21/01/1515:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η.3-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΤετάρτη21/01/1515:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα26/01/1515:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΔευτέρα26/01/1515:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΔευτέρα26/01/1515:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-3
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Δευτέρα26/01/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα26/01/1515:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΠΥΛΟΥΔευτέρα26/01/1515:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑΔευτέρα26/01/1515:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΩΡΙΟΥΔευτέρα26/01/1515:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.2-1
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο31/01/1515:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο31/01/1515:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή01/02/1515:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/02/1515:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή01/02/1515:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή01/02/1515:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή01/02/1515:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.4-0
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο07/02/1515:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο07/02/1515:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΛΟΓΓΑΣΣάββατο07/02/1515:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο07/02/1515:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή08/02/1515:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή08/02/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.4-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή08/02/1515:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-3
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη11/02/1515:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη11/02/1515:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΡΦΑΡΩΝΤετάρτη11/02/1515:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΤετάρτη11/02/1515:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη11/02/1515:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη11/02/1515:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΠΥΛΟΥΤετάρτη11/02/1515:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη11/02/1515:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο14/02/1515:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο14/02/1515:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο14/02/1515:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΑΚΚΑΣ Β.2-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο14/02/1515:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή15/02/1515:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή15/02/1515:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή15/02/1515:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.6-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΛΟΓΓΑΣΚυριακή15/02/1515:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-4
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο28/02/1515:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο28/02/1515:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο28/02/1515:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-3
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΠΥΛΟΥΣάββατο28/02/1515:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή01/03/1515:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή01/03/1515:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή01/03/1515:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.3-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή01/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-0
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο07/03/1515:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο07/03/1515:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-3
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο07/03/1515:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο07/03/1515:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή08/03/1515:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή08/03/1515:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή08/03/1515:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο14/03/1515:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο14/03/1515:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο14/03/1515:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.0-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο14/03/1515:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή15/03/1515:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή15/03/1515:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)4-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή15/03/1515:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΛΟΓΓΑΣΚυριακή15/03/1515:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
Ρεπό:

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο21/03/1516:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο21/03/1516:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο21/03/1516:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.7-0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο21/03/1516:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή22/03/1516:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή22/03/1516:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή22/03/1516:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΩΡΙΟΥΚυριακή22/03/1516:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
Ρεπό:

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο28/03/1516:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-6
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο28/03/1516:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο28/03/1516:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΠΥΛΟΥΚυριακή29/03/1517:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή29/03/1517:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή29/03/1517:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή29/03/1517:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή29/03/1517:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-2
Ρεπό:

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο04/04/1517:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο04/04/1517:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο04/04/1517:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο04/04/1517:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή05/04/1517:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.7-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή05/04/1517:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή05/04/1517:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή05/04/1517:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2
Ρεπό:

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο18/04/1517:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο18/04/1517:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο18/04/1517:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.4-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο18/04/1517:45ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.3-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή19/04/1517:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-4
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή19/04/1517:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή19/04/1517:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή19/04/1517:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-1
Ρεπό: